| teroristu_7134 a întrebat:

De ce fetele sunt din ce in ce mai nimfomane?

Răspuns Câştigător
| Paula007 a răspuns:

"din ce in ce mai "? nu exista nimfomana si - din ce in ce mai nimfomana. exista nimfomana si atat. pentru ca insusi cuvantul, descrie o senzatie/sentiment/placere dusa la extrem - obsesie. si prin urmare, cuvantul deja descrie starea lui absoluta big grin

laughing)

acum, de ce sunt nimfomane? intreaba-le.

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nimfomania e un soi de boala, pur si simplu femeia nu se simte satisfacuta, oricat de mult sex ar avea parte.'Nimfomana' nu are grad de comparatie, apropo.
Probabil ca te intrebi de ce au un libido asa crescut. Ei bine, de ce nu? Nu au dreptul sa se simta bine?

| Malvina24 a răspuns:

Pentru ca esti tu terorist de aiabug

| DevilLife a răspuns:

Umm... dar de unde sti ca sunt nimfomane? adica pe bune sti ce e aia?

| pepe a răspuns:

De unde ştii?
Câte nimfomane ai cunoscut până acum?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ca sa intrebe teroristii, de aia.

| andreea_1432 a răspuns:

Poate nu ai tu cu ce sa le satisfacilaughing
de aia sunt nimfomane, care spre cultura ta generala nu are grad de comparatielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să avem noi de lucru'. Nu te sfii, este un lucru excelent!