| The best!! a întrebat:

De ce fetelor care nu mai sunt virgine dupa ceva timp li se lasa sanii in jos¿?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

N-are nici o legatura cu virginitatea sau pierderea ei. Fetelor li se lasa sanii fiindca nu fac exercitiu fizic si muschii pectorali nu pot sustine sanul. Am vazut femei cu viata sexuala bogata, cu sani mai fermi decat ai unei virgine de 17 ani, dar sedentara si lenesa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu are treabă virginitatea cu lăsatul sânilor.
Cauza lăsării sânilor poate fi după alăptare, afecțiuni hormonale, intervenții chirurgicale.
Pa, pa.

| marrr a răspuns:

Nu. Fetelor care nu mai sunt virgine li se lasa sanii in sus! Cum sa nu stii asta pana acum?straight face
OOOOOFF!

| Ana a răspuns:

Poate sa se lase in sus cumva straight face? nu la toate fetele se intampla la fel.

| tia a răspuns:

In general sanii dupa o anumita perioada se mai lasa. Nu cred ca are vreo importanta virginitatea cu astawinking

| SexySpeed456 a răspuns:

Nu numai fetelor care nu mai sunt virgine li se lasa sanii in jos, ai sunt si fete virgine care ii au asa, si poate sa fie si genetic, sa li se atrofieze un pic muschii care sustin sanii, dar nu are nicio treaba cu contsctul sexual. happy

| sas33 a răspuns:

@ssj6bebe nu ai tu probleme cu prietena ta, prietena ta are o problemahee hee scuze ca iti zic da asa e

| ssj6bebe a răspuns:

Buna.Am si eu o problema cu prietena
Ea numa ma mai lasa sa ma joc cu sanii( fie cu limba fie cu mainile) ei ca a auzit de la cineva ca se lasa sanii daca te joci cu ei
Este adevarat? vreau mai multe opinii.
Ms