| Cupcakecat666 a întrebat:

Bună fetelor. Voua în cât timp v-au crescut sânii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zedge a răspuns:

Nu sunt fata dar, avand ceva cunostinte de anatomie si genetica tin sa precizez ceva in legatura cu cresterea sanilor la fete.
Cresterea sanilor la fete/femei tine de metabolism si hormoni, alimentatie, unele fete sunt mai inzestrate de la natura si le cresc sanii mai mari si mai repede, altor fete le cresc mai greu sau ajung la maturitate cu sani destul de mici, dar cu o alimentatie variata si sanatoasa si putin sport, ma refer la sala, poti stimula putin cresterea sanilor, nu va impacientati daca aveti sanii mici, asta nu inseamna ca nu sunteti atragatoare, cunosc, destule fete cu sanii mici si arata foarte bine, vorba aia nici prea mari nu arata bine.

| Xpressurself a răspuns (pentru Zedge):

Ba da, mari arata bine mai happy

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu prea tin cont de asta, cativa ani cred

| neutrino a răspuns:

Au crescut odata cu mine, la 17 ani erau gata si ma mandresc cu ei!

| Xpressurself a răspuns:

Marimea sanilor poate fi stimulata prin mangaierea si masarea lor. cauta pe google masaj sani. faptul ca simti placere si te exciti mangaindu-te arata o foarte buna irigare a tesuturilor si implicit cresterea lor. daca muschii unui baiat cresc si se intaresc ridicand greutati formele unei femei cresc prin mangaierea lor. acele senzatii placute cum spuneam vin insotite de o irigare si o hranire a tesuturilor.