| pissi_8742 a întrebat:

De ce ii spuneti la o fata ca ii o bunaciunee sau o bunoacaa(explicati)?

7 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Eu nu spun asta nici-o datalaughing aia care zic asa sunt cocalari/porci sau mai smecheri ei asa aka prosti care in mintea lor cred ca daca ii spune unei fete ca este buna, ea automat stie ca tipul vrea sex+ ca ii face in compliment (noi stim ca voi va bazati pe sentimente) si va baga in pat si chestii din astea, si unora defat in Romania majoritatea (ca doar is curvelaughing etc) reusesc. logic nu?

| simiiii a răspuns:

Pentru ca "e buna" adica arata beton, adica laughing)) e tunatabatting eyelashes...

| dan_2834 a răspuns:

Bai fratilor... daca e o bunaciune inseamna ca are forme,ca este "buna la pat"...voi baietii nu ganditi cu ce trebuie,ganditi cu altceva, de aceea faceti greseli in a va alege o prietena, de cele mai multe ori.Nu va ganditi numai la s*x, mai exista si altceva pe lumea asta in afara de s*x.;-P.

| Maria_7883 a răspuns:

Unei fete i se spune "bunaciune"atunci cand este foarte frumoasa si are forme voluptoase.Cam asta este definitia "cotidiana".

| BaNnGi a răspuns:

De chichi de aia:smugsmug ca poate

| anonymus07 a răspuns:

Ii spui bunaciune in momentul in care e frumoasa si are si forme apetisante. sani. fund etcwinking

| Luke07 a răspuns:

Inseamna ca arata bine, ca formele ei sunt la vedere