| anonim_4396 a întrebat:

De ce multi baieti isi doresc fete virgine?

42 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Mentalitate învechită.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ai vrut sa scrii "putini". Sunt sigur de asta.

| SilentRain a răspuns:

Pentru ca sunt sigilate si vor sa le foloseasca ei primi )))

| T0T a răspuns:

Din același motiv pentru care nu îmi place să iau de la sh sau resigilate.

| iar99Teo a răspuns:

Motive ar putea fi o gramada: religioase, teribilism, imaturitate chiar si prostie. Daca este sa generalizam fenomenul probabil ca unii se simt mai (barbati) daca incep ei lucrurile.
Daca vorbim de monogamie atunci poate fi explicabil, insa evolutia cuplului nu duce catre o noua virgina.
O alta explicatie plauzibila ar putea fi faptul ca unii sunt chiar atrasi de lipsa de experienta a virginelor.
Actul dezvirginarii probabil ca ii atrage pe altii prin prisma faptului ca ei vor fi primii care vor lasa o amprenta majora asupra femeii respective.

| Lichan1 a răspuns:

Pai nu prea mă interesează lucrul ăsta la o fata eu vreau sa fie cuminte așa că tine happy

| Drimmero a răspuns:

Virginitatea nu este vreun impiediment in a forma o relatie cu vreo fata/femeie, alte lucruri sunt adevaratul impiediment.

Răspuns utilizator avertizat
| NikFlorian a răspuns:

Cel putin eu imi doresc o fata virgina deoarece ii curata din punct de vedere spiritual, ii cuminte, si isi vede de treaba ei.
Mai ales ca Canoanele zic ca femeia trebuie sa ramana fecioara(virgina) pana se casatoreste, dar la fel si barbatul.

| Xelon a răspuns:

Pe aia poti sa o convingi ca o partida de 2 minute este mult...

| Hammurabi a răspuns (pentru NikFlorian):

Îți doresc succes.
Dar ai grijă că în ziua de azi majoritatea fac doar sex oral și anal pentru a se păstra virgine. Vezi câte întrebări de genul ăsta sunt pe acest site. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Xelon):

Cineva care gandeste pe aici laughing

| Alfred0703 a răspuns:

Pentru ca vor sa fie primii, ca maghiarii.

| drutzix a răspuns:

Habar n-am, nu-mi doresc una.

| mentholinks a răspuns:

Pentru ca e aiurea cand te gandesti ca bagi limba unde a bagat altul maciuca.

| RAY a răspuns:

Cu toti am vrea ce nu am avut, o fata virgina e un trofeu mai cu valoare

| alexwahl a răspuns (pentru anamariarot):

Serios?

| alexwahl a răspuns:

Ce te face sa crezi asta? Tu nu preferi o masina noua? Nu tu preferi una cu 200 000 km.

| alexwahl a răspuns (pentru SilentRain):

Nu neaparat. Cele sigilate pot fii considerate fete de casa.

| Holiday a răspuns (pentru alexwahl):

"Ce te face sa crezi asta? Tu nu preferi o masina noua? Nu tu preferi una cu 200 000 km."

Pana si la masini se face rodajul inainte acum. Asa ca, daca e sa comparam, nu e nici o afacere o femeie fara rodajul facut. Adica, nu e tragedie, dar nici vreo mare afacere nu e.

| AdinaanidA a răspuns (pentru mentholinks):

Dar nu e aiurea să te gândești că cu gura cu care îți face ție un oral, îți pupă copii când îi trimite la școală? laughing

| alexwahl a răspuns (pentru Holiday):

Eu cred ca si tu preferi una fara ""rodaj. Eu faceam o comparatie.

| alexwahl a răspuns (pentru AdinaanidA):

Da -le peste nas!

| alexwahl a răspuns (pentru RAY):

Corect!

| mentholinks a răspuns (pentru AdinaanidA):

Ii pupa pe obraz, frunte, e cu totul altceva. Oricum ce am zis eu e mai mult valabil pentru baietii cu o imaginatie mai bogata, nu majoritatea.

| Holiday a răspuns (pentru alexwahl):

E normal sa preferi asta. Motivele sunt multiple.

| anamariarot a răspuns (pentru alexwahl):

Da. E opinia mea și mi-o mențin. Ești liber să ai alta.

| alexwahl a răspuns (pentru anamariarot):

Ok

| alexwahl a răspuns (pentru Holiday):

Da

| anamariarot a răspuns (pentru mentholinks):

Nu e aiurea și să pupi mâna unei femei, gândindu-te că se șterge la fund ținând hârtia cu mâna aia? Nu e aiurea să mănânci mâncarea gătită de un bucătar, gândindu-te că acum 2 zile a fost la toaletă, a urinat și și-a ținut organul în mână?
Ce argumente aveți...