| anonim_4396 a întrebat:

De ce multi baieti isi doresc fete virgine?

42 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu toti am vrea ce nu am avut, o fata virgina e un trofeu mai cu valoare

| Drimmero a răspuns:

Virginitatea nu este vreun impiediment in a forma o relatie cu vreo fata/femeie, alte lucruri sunt adevaratul impiediment.

| T0T a răspuns:

Din același motiv pentru care nu îmi place să iau de la sh sau resigilate.

| SilentRain a răspuns:

Pentru ca sunt sigilate si vor sa le foloseasca ei primi )))

| alexwahl a răspuns (pentru SilentRain):

Nu neaparat. Cele sigilate pot fii considerate fete de casa.

| sofisis a răspuns:

Nu isi doresc...eu una a cunoscut un singur barbat care isi dorea virgina. In rest toti fug de ele.

| mentholinks a răspuns:

Pentru ca e aiurea cand te gandesti ca bagi limba unde a bagat altul maciuca.

| AdinaanidA a răspuns (pentru mentholinks):

Dar nu e aiurea să te gândești că cu gura cu care îți face ție un oral, îți pupă copii când îi trimite la școală? laughing

| alexwahl a răspuns (pentru AdinaanidA):

Da -le peste nas!

| mentholinks a răspuns (pentru AdinaanidA):

Ii pupa pe obraz, frunte, e cu totul altceva. Oricum ce am zis eu e mai mult valabil pentru baietii cu o imaginatie mai bogata, nu majoritatea.

| anamariarot a răspuns (pentru mentholinks):

Nu e aiurea și să pupi mâna unei femei, gândindu-te că se șterge la fund ținând hârtia cu mâna aia? Nu e aiurea să mănânci mâncarea gătită de un bucătar, gândindu-te că acum 2 zile a fost la toaletă, a urinat și și-a ținut organul în mână?
Ce argumente aveți...

| Xelon a răspuns (pentru anamariarot):

Nu-s argumente.
Sunt pretexte, tipul e 99℅ virgin si atunci e normal sa vreie o virgina sa nu se faca de ras asa tare, pana la urma e normal sa fie asa.

| anamariarot a răspuns (pentru Xelon):

Nu mă îndoiesc deloc de asta laughing

| anonim_4396 explică (pentru Xelon):

Poate sunt si pretexte dar o femeie absoarbe energia si ADN(sperma) cel putin a primilor 1-3 barbati cu care o face prima datã, acestia au un impact major in ceea ce isi va dori pe viitor de la un barbat.
La fel si toti partenerii care I-a avut, cele care intrec mãsura deja vaginul este poluat de-a binelea, asa se nasc si copii cu malformatii sau trebuie avorturi.
Cautã womb imprint pe internet
https://youtu.be/cnpxSaw5Jwo

| anamariarot a răspuns:

Mentalitate învechită.

| alexwahl a răspuns (pentru anamariarot):

Serios?

| anamariarot a răspuns (pentru alexwahl):

Da. E opinia mea și mi-o mențin. Ești liber să ai alta.

| alexwahl a răspuns (pentru anamariarot):

Ok

| ziftode a răspuns:

Sunt baieti care sunt atrasi NUMAI de "big boobz"
sunt baieti care sunt atrasi NUMAI de femei "mature" (adica trecute de prima tinerete)
daca iti insir aici toate fetisurile si atractiile, scriu 15 pagini si tot nu termin

in general, este un instinct, primar, insa nu mai suntem in evul mediu, (unde biserica dicta tampenii de genul asta), e foarte probabil sa ai fetisul asta (vorbesc d.p.d.v. al unui barbat) dupa care sa fii total dezamagit pentru ca fiind asa de neexperimentata sa te faca sa iti taie cheful de sex

| Pool77 a răspuns:

Nu vreau fata virgina cat traiesc.
Mi se pare un minus virginitatea, nu un atu.

| VibeTrix a răspuns (pentru Pool77):

Sa inteleg ca vrei o prostituata, nu?

| drutzix a răspuns:

Habar n-am, nu-mi doresc una.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ai vrut sa scrii "putini". Sunt sigur de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele virgine sunt precum eclipsa. Apare rar. Iar cand apare... Este fenomen! laughing

| Xelon a răspuns:

Pe aia poti sa o convingi ca o partida de 2 minute este mult...

| anonim_4396 explică (pentru Xelon):

Cineva care gandeste pe aici laughing

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm,te referi la "Sarmanul" asa-i?

| BlueDark a răspuns:

Din gelozie.Se gandesc ca respectiva a mai iubit pe cineva inaintea lor.Dar eu cred ca e vorba si de prostie.Sunt o gramada de virgine care infunda baile publice cu toti boschetarii si fac sex de alta natura, altfel decat vaginal.Cum zicea Hammurabi.
Si se intampla ca in viata sa dai peste unul, sa crezi ca e te iubeste si dupa ce te culci cu el iti da papucii.Astfel de fete chiar sunt cuminti, dar au avut ghinion prima oara.Pe cand asa-zisele "virgine" sunt asa doar din punct de vedere anatomic.

| Alfred0703 a răspuns:

Pentru ca vor sa fie primii, ca maghiarii.

| alexwahl a răspuns:

Ce te face sa crezi asta? Tu nu preferi o masina noua? Nu tu preferi una cu 200 000 km.

| Holiday a răspuns (pentru alexwahl):

"Ce te face sa crezi asta? Tu nu preferi o masina noua? Nu tu preferi una cu 200 000 km."

Pana si la masini se face rodajul inainte acum. Asa ca, daca e sa comparam, nu e nici o afacere o femeie fara rodajul facut. Adica, nu e tragedie, dar nici vreo mare afacere nu e.

| alexwahl a răspuns (pentru Holiday):

Eu cred ca si tu preferi una fara ""rodaj. Eu faceam o comparatie.

| Holiday a răspuns (pentru alexwahl):

E normal sa preferi asta. Motivele sunt multiple.

| alexwahl a răspuns (pentru Holiday):

Da

| iar99Teo a răspuns:

Motive ar putea fi o gramada: religioase, teribilism, imaturitate chiar si prostie. Daca este sa generalizam fenomenul probabil ca unii se simt mai (barbati) daca incep ei lucrurile.
Daca vorbim de monogamie atunci poate fi explicabil, insa evolutia cuplului nu duce catre o noua virgina.
O alta explicatie plauzibila ar putea fi faptul ca unii sunt chiar atrasi de lipsa de experienta a virginelor.
Actul dezvirginarii probabil ca ii atrage pe altii prin prisma faptului ca ei vor fi primii care vor lasa o amprenta majora asupra femeii respective.

Răspuns utilizator avertizat
| NikFlorian a răspuns:

Cel putin eu imi doresc o fata virgina deoarece ii curata din punct de vedere spiritual, ii cuminte, si isi vede de treaba ei.
Mai ales ca Canoanele zic ca femeia trebuie sa ramana fecioara(virgina) pana se casatoreste, dar la fel si barbatul.

| Hammurabi a răspuns (pentru NikFlorian):

Îți doresc succes.
Dar ai grijă că în ziua de azi majoritatea fac doar sex oral și anal pentru a se păstra virgine. Vezi câte întrebări de genul ăsta sunt pe acest site. laughing

| Lichan1 a răspuns:

Pai nu prea mă interesează lucrul ăsta la o fata eu vreau sa fie cuminte așa că tine happy

| Luoar94 a răspuns:

Pentru ca poate vor ca ei sa fie primii, doar ca e gresit happy, o sa fiu rautacios putin dar laughing) te chinui prea mult si nu prea merita, pentru ca dupa tot efortul depus de tine ulterior vine un altul care nu isi mai bate capul atata de mult laughing, e ca si cum ai incerca sa faci o poteca printr-o padure, nu inteleg de ce toti vor sa faca asta, eu sunt de o altfel de mentalitate, nu conteaza cum este laughing) vi za vi de chestia asta, numai sa nu aibe km multi si sa nu fie curva laughing). Tot ceea ce am spus a fost in cazul in care cauti pe cineva doar pentru sex si nu te intereseaza nimic mai mult.

| Legotm a răspuns:

Pentru ca ai o oare care siguranta, adica nu stii sigur cine sau cati or fost pe la ea in trecut, si ar fi cam aiurea sa auzi de la unu sau de la altul ce facea ea de fapt in trecut...