| Ana_4328 a întrebat:

De ce ne este dat sa suferim, noi fetele... din cauza baietilor? DE CE?

36 răspunsuri:
| Ana_4328 explică:

Mda...de-ar fi sa nu ii dam sansa. dar din pacate nu se poate

| Ana_4328 explică:

Mda si baietii sufera, nu zic nimic, dar o tin in ei si nici nu o arata, asta vrind sa arate ca lor nu le pasa si ca sunt ok...

| Ana_4328 explică:

Pai alex, nimeni nu va pune sa ne suportati.asta voi singuri o faceti

| vvero a răspuns:

Ptk suntem mai sensibile, mai slabe, ne implicam in relatie iar ei stiu asta si profita [e adevarat ca nu toti dar o buna parte din ei asa fac]

| john_5929 a răspuns:

Depinde de situatie.Cam generala intrebare. Dar noi oamenii suntem prea complicati. Din cate am observat, prea multe fete si putini baieti. Si totul se petrece prea repede. Daca avem o viata macar sa o traim frumos. Fetele ar trebui sa se intrebe ce cauta cu adevarat la un baiat si sa faca trierea.rapid.Si gata.Suferinta mai putina.

| Andreixxx12 a răspuns:

Mda si baieti sufera da baieti o tinen in eitongue