| anoimm a întrebat:

De ce fetele ne fac sa suferim?

9 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Aha

cică,respect fetelor care au făcut fraierii să plângă!

rolling on the floor))))))))

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca tu esti prost si ii permiti sa te faca sa suferi, iti meriti soarta

| RAY a răspuns:

Pentru ca asa suntem noi oamenii nu stim sa apreciem nimic, ne meritam soarta si moartea https://www.youtube.com/watch?v=nzK3TTQajLs

| OnuOnulică a răspuns:

Poate pentru ca si noi le-am facut sa sufere in trecut.

| Skilline2012 a răspuns:

Vorbeste in numele tau.

| Miladincaa a răspuns:

Asta e un paradox, baietii spun ca fetele sunt vinovate, iar ele spun ca vina e a baietilor. eu pot doar sa iti spun parerea mea: depinde pe cine alegi!
nu toate fetele sunt la fel si nici toti baietii nu se comporta identic.
exista fete care intr-adevar stiu sa puna suflet, care nu vor sa raneasca pe nimeni si care nu isi fac un iubit doar pentru a arata cat sunt de grozave, dar sigur ca exista si reversul, cele care se joaca doar si se amuza atunci cand frang o inima.
viata e un joc complicat, lipsit de reguli, cu norme morale facultative, unde foarte putini reusesc sa ramana oameni, e dificil sa faci o selectie inte " mizerii".
dar sa stii ca merita efortul.

| Raulinio a răspuns:

Bro,nu ele sant de vina ci noi ca punem prea mult suflet,ne agitam prea mult sa le facem pe plac si ele dau cu piciorul,eu am invatat un lucru inainte sa ma combin cu o tipa o analizez foarte bine si o testez si inca ceva,pe viitor, daca te gandesti sa incepi o relatie cu o fata, daca nu vrei sa iti petreci tot restul vietii langa ea, nici nu are rost sa incepi acea relatie, Pace bro si nu mai suferi ca nu se merita...

| Maree1 a răspuns:

Pentru ca esti mai 'fetita' ca ealaughing

| anoimm explică:

Cas proste fetele