| dydylush a întrebat:

De ce noi fetele trebuie sa suferim mereu dupa baietii?

Răspuns Câştigător
| lewiscristian_4963 a răspuns:

Pai,eu sunt baiat deci ar trebui sa stiu.majoritatea baietilor nu sunt indeajuns de maturi ca sa realizeze unele chestii...ei doresc numai sex si dupa ce se satura trec la alta fara sa isi dea seama ca persoana respectica adica fata tinea la el si ca il iubeste(poate nu sunt eu singurul prost de pe lume poate mai exista si baieti care se gandesc la dragostea adevarat potrivit varstei noastre)un baiat care ai vrea sa te iubeasca cu adevarat crede-ma ca nu prea mai gasesti in zilele noastre, nu stiu asa gandesc eu mai limpede daca aveti alta parere va rog frumos sa comentati!

7 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Pentru ca si noi suferim dupa voi fetele.Habar nu aveti cat trebuie sa ne prefacem ca trecem peste si cand colo avem o ploaie fara umbrela in noi...Acum depinde si de baieti sunt si nesimtiti, foarte.Cauta cu iscusinta, nu te lua ca e derbedeu ca e nu stiu cum. Fetele merita multe, daca stie la cine sa caute.

| BlackVeil a răspuns:

Cine va pune sa suferiti? raised eyebrows (sunt fata)

| ovidius a răspuns:

Pt că mereu sunteţi PREA credule & naive.

| lewiscristian_4963 a răspuns:

Mai Quique, intr-adevar sa este si noi suferim dupa anumite fete pe cer credem noi ca trebuiesc iubite! da eu am luat luat asa in general! 1oricum sunt de acord si cu tine

| AlexutzaZissPisi a răspuns:

E o intrebare care ne-o punem toate fetele dar numai un raspuns avem : suntem foarte credule si nu ar trebui sa ne duca niste baieti de nas ca ne plac si toate cele nu ar trebui sa punem atata suflet in aceste relati

| Vivi16 a răspuns:

Asta credem noi, dar si ei sufera dupa noi, dar in felul lor! Isi interiorizeaza sentimentele, sunt mai diplomati si in felul asta mai destepti din acest punct de vedere...

| GeOrGi_8134 a răspuns:

Mereu ma intreb acelasi lucru...baietii sunt niste prosti pe care noi ii iubim... e aiurea. funda?