| Biaa_9425 a întrebat:

De ce noi fetele, suferim mereu si mereu dupa aceiasi baieti care nu ne merita!? crying

13 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Pentru ca sunt niste nesuferitzi, nesimtzitzi, inganfatzi mofturoshi si ai draq de simpatici!

| unknow a răspuns:

Pentru ca ei `este prosti`, noi `este` destepte avem minte, sentimente, interese, scopuri,! ganduri... pe cand ei,... nu au nimic in cap, dek sex! :# la ce te astepti de la niste animale fara minte? spune?

| JustMeCata a răspuns:

Pentru ca nu știți sa alegeți. tongue

| hackey a răspuns:

"Nu ne merita" hai ca ii amuzanta asta!

| Mihaela_5801 a răspuns:

Crede-ma baietii sufera mult mai mult ca fetele, doar ca nu arata de aia mur mai repede ca noi fetele pentru ca tin in ei, si in plus ei renunta usor cind vad ca fata nu le atrage atentia, insa noi nu putem nici sa tinem in noi nici sa renuntam asa usor, iubim pe cine ne uraste si nu ne merita dar, nu atragem atentia celor care intr-adevar ne merita si ne iubesc! stiu cum e! si lasa-ma sa-ti dau un sfat, nimeni pe lume nu merita lacrimile tale, intoarceti spatele de la el mergi mai departe uite si la alti baieti iti va fi greu dar lupta nu pentru el, dar lupta sa il uiti caci el nu merita! nu te mai gindi cum sa-l cuceresti pentru ca nu merita si iti faci mai mult rau! si recunosc chiar daca vei incepe sa te uiti la altul sa te intilnesti cu altul vor fi momente in care la el o sa te gindesti dar o sa treci peste! Bafta!

| Ezzio a răspuns:

Aaa Biaa cred ca din cauza emotiilor adica sentimentul acela de iubire.si apoi brusc ce se intampla? Noi ne despartim si gata suferiti voi... Apoi incercati sa ne uitati si nu va iese apoi scieti pe TPU ceva de genul:Cum sa uit un baiat? bla bla in concluzie din auza iubiri de asta app intrati pe www.the-tiger.wgz.ro

| lucik93 a răspuns:

Nu va meritam? sau nu n meritati? ca eu cred ca voi nu ne meritati.intotdeauna ca s vedem daca o fata/un baiat merita il/o testezi inainte s devina ceva serioswinking

| JusTxMe a răspuns:

Pentru ca din pacate inimii nu-i poti porunci. orkm macar putem sa nu le mai aratam astawinkingsi stai linistita, desi pare greu de crezut sunt si baieti care sufera.doar ca ei stiu sa ascunda asta mai bine.ar trebui sa invatam si noitongue
nj ce ai patit,dar bafta pe viitorbig hug hai curaj! capu sus! nimeni nu-ti merita lacrimile.el nu plange acum pentru tine, tu de ce sa o faci?! niciun motiv, vezi?tongue gogogo:*

| LittleGirlMonster a răspuns:

Asa ne-a facut Dumnezeu.crying
Nu poti schimba asta...

| vulturas a răspuns:

Pt ca toate faceti aceeasi greseala cum a facut si prietena mea...voi va uitati la cei frumosi,cei cu bani, nu va uitati la cei mai saraci sau mai putin frumosi, recunosc nu sunt sarac dar ni urat si totusi m-a parasit ca nu am masinalaughingdragostea nu se bazeaza pe bani cine vrea inf despre fete id oachesualex va ajut cu orice intrebare

| calin3003 a răspuns:

Pt ca sunteti niste fraiere si numai baierzii rai va plac... cei care sunt cumintzi si timizi nu ii bagatzi in seama deoarece ii consideratzi niste tantalai... asa ca Shht! ciocul mic! Ca voi v-o faceti cu manuta voastra tongue

| Simo0 a răspuns:

Da,e adevărat,noi suferim mult deoarece iubim persoane care nu merită, iar pe cei care ne iubesc cu adevărat, nu îi băgăm în seamă.

| loveady a răspuns:

Toata lumea stie ca fetele sunt mai emotive.adevarat nu toate.baietii sunt mai iresponsabili, nu pun prea mult suflet intr-o relatie.sau poate ca le este frica, rusine, sa iubeasca. se gandesc mai mult la ce o sa spuna prietenii atunci cand vor afla.vor rade de el? o sa gasesti pe cineva dupa care nu o sa mai suferi.