| Ana_4328 a întrebat:

De ce ne este dat sa suferim, noi fetele... din cauza baietilor? DE CE?

36 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Pentru ca vreti, si va place straight face

| NickiMinaj a răspuns:

Pentru ca nu stiti sa intoarceti situatia in favoarea voastra happy e extrem de usor.
Pentru ca nu stiti sa-i faceti pe ei sa ajunga sa puna intrebari pe TPU... tongue

| Narfundo a răspuns:

Va rog nu mai puneti genul asta de intrebare.Parca ati fi rasiste sa mor eu ...ma faceti sa ma simt ca baiat ca un monstru. Lumea asta, of o sa ajunga sa ne alerge cu torte in mana. Da crezi ca mult o sa mai fie sa va suportam noi?

| Narfundo a răspuns:

Nu nu mai inteles violetic. Tu nu cred ca sti ce au facut femeile la un moment dat in lume.Sau crezut mult mai destepte{pur si simplu sau catalogat ca fiind niste fiinte superioarelaughing}Si au facut chestia aia puterea femeilor parca sau nu mai stiu. Oricum au fost multe chestii.De acolo toate au inceput cu pretentii si figuri.
Acum eu m-am referit la noi. Daca o sa facem si noi o revolta de asta impotriva voastra, cu puterea barbatilor{doamne ce gay suna}cum v-ati simti.Sa ne credem mereu mai destepti si alte din astealaughing. Ar fi foarte gay serios. Asa va vedem si noi de la o vreme dar ne abtinem.

| shtephie a răspuns:

Nu trebuie sa suferim!

| Marynna a răspuns:

Eu sunt obisnuita cu suferintelelaughing chiar si in acest moment sufar.nu neaparat ca acel EL mi-a facut ceva.sunt alte chestii care ma intristeaza...cum ar fi distanta dintre noi, nu stiu daca si el ma place sau lucruri de genul acesta.am ajuns la concluzia ca noi, fetele, pana sa ajungem la mare dragoste, trebuie sa trecem multe obstacole.

| Emma a răspuns:

Unele fete suferahappy, dar sa stii ca sunt si baieti carora li se intampla. poate ca sunt mai rari, dar sunt si nu prea aratawinking
Cred ca motivul pentru care suferim, este ca punem suflet in relatie, iar cand aceasta se sfarseste ne pare rausad. mi s`a intamplat si mie. Pup:*

| Ixchel a răspuns:

Pentru ca atunci când ai sa intâlneşti băiatul potrivit sa şti sa îl apreciezi. Şi băieţii suferă din cauza noastră, doar suntem egali ce naibawinking

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Nu este un "dat", li se intampla si barbatilor sa sufere.

| deea40 a răspuns:

Pentru ca noi fetele pun sufte in tot ce facem iar baieti isi baga pl in tot ce am facut. de asta...

| deea40 a răspuns:

Un baiat sufera mai mult ca o fata. si un baiat care palnge dupa o fata nciiodata nu afla nimeni palnge n casa sau undeva unde nu il vede nimeni. doar ca o fata se injosesti fata de un biat si plange in fata lui. dar daca ar fi sa vedem care sufera mai mult... un baiat care iubeste cu adevarat o fata sufera mai mult decat o fata care iubeste cu adevarat un baiat.

| deea40 a răspuns:

Da asta nu se intampla la toata lumea dar in majoritatea cazutilor asa e

| GdX a răspuns:

Ca sunteti fraiere. Pentru ca ati putea voi sa ne faceti sa suferim.

| Just a kid a răspuns:

Ptr ca si ei sufera din cauza noastra.ptr ca in toate exista 2 vinovati nu numai 1...si pentru ca si suferinta face parte din viata noastra... a tuturor, si atata timp cat iubesti mai si suferi

| bOse a răspuns:

Dar noi de ce suferim din cauza voastra, fetelor?

| Aiicha a răspuns:

Si de ce baietilor le este dat sa sufere din cauza fetelor?

| luciana200972 a răspuns:

Pentru ca in cele mai multe cazuri suntem niste fraiere si ii lasam sa preia controlul asupra vietii noastre, si ni se pare ca lumea nu poate exista fara ei

| rosto a răspuns:

De regula, de fraiere, pentru ca fetele daca sunt proaste rau stau si cred ce mint unii prosti. totusi, si baietii sufera si din cate am oservat, ei sufera mai intens. fetele sunt mai superficiale, le trece mai repede, dar baietii cand se ataseaza de o fata trec mai greu peste. altfe spus, fetele sufera mai des dar mai slab in intensitate, baietii sufera mai rar dar bine. asta e cursul vietii, ce nu ne omoara ne face mai puternici, tii sum se zice happy dar nu trebuie plecat de la ideea ca toti baietii sunt la fel; fiecare este unic in felul lui, fiecare simte si gandeste altfel, fiecare are un anume raport intre calitati si defecte. bineinteles ca asta se aplica si la fete, deci e cam deplasat sa generalizam.

| Jeremy1 a răspuns:

Si daca erai lesbiana sufereai din cauza fetelor. Tot aia.

Răspuns utilizator avertizat
| Byushka a răspuns:

Pentru ca noi punem cea mai multa iubire intr'o relatiewinking si ne sdraguim cel mai mult ca totul sa fie bine happy. si baieti nu apreciaza lucrurile asteawinking. ei nu apreciaza nimic straight face

| Nimicdespus_7705 a răspuns:

Suferinta e inevitabila, asta numai daca le dai sansa sa te raneascahappy

| Loryoficial a răspuns:

Si baietii mai sufera din cauza fetelortongue

| Ad3_4951 a răspuns:

Pai cum de ce? pentru ca noi punem mai mult suflet visam sa fim mirese iar ei primul contact sexual(nu toti baietii sunt la fel)asa a fost si asa va fi mereuwinking

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Pentru ca voi nu puteti fara ce avem noi...

| par3ye a răspuns:

Pentru ca noi suntem mai nesimtitlaughing, asta e instinctul baiatului dar mai sunt unu care sunt super okhappy.

| NuAmHabar a răspuns:

Pentru ca consideram ca fara ei am muri, desi oe acest pamant sunt o groaza de alti baieti. Ei stiu ca noi suntem mai sensibile mai slabe si de aceea ei fac ce ii doare capu, stiind ca noi nu vom face nimic in legatura cu asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca iubim prea mult si credem cea ce spune care in mintea lui nu este nimic adavar doar prefacatiunu

| frunziss a răspuns:

Pentru ca pe femeie a lasat-o Dumnezeu supusa baiatului, pentru ca femeia trebuie sa stea cu capul acoperit in biserica nu baiatul, pentru ca femeia are cele mai mari dureri(durerile nasterii), pentru ca femeia este mai slaba(fizic si psihic).

| Ana_4328 explică:

Da? cam nu prea observ sa sufere si el, chiar deloc.