| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi trece menstruatia.de o luna nu mia mai trecut si nu stiu ce sa fac.va rog ajutati-ma

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Asta nu e menstruatie ci o sangerare anormala. O sangerare de o luna este foarte foarte serioasa si impune consult ginecologic. Maine, nu mai sta!

| MMadalina a răspuns:

Repede la ginecologwinking

| gabriela a răspuns:

Fuguta la ginecolog! Ajunge la anemie periculoasa!

| 教皇 a răspuns:

Asculta sfaturile celorlalti.

| georgy_7464 a răspuns:

Eu zic sa te duci repede la doctor cu asemenea lucruri nu este de gluma. S-ar parea sa fie o dereglare hormonala.Sanatate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar nu ai creier deloc? Urgent la doctor! Sau crezi ca un doctor e mai prost decat vreun pustan semianalfabet de scrie pe aici? Danco.