| X3N0N a întrebat:

De ce nu mai sunt romancele deloc interesate de romani? De ce majoritatea dintre ele ies doar cu barbati de culoare(tigani, negri, etc)?
Nu inteleg. este ceva in neregula cu romanii sau cu barbatii albi in general?

32 răspunsuri:
| petroneladanila a răspuns:

Pai... facetiva si voi mai interesanti, misteriosi, romantici etc. Folositi niste replici misto ...si altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer,negrii mi se par cei mai sexy barbati, dar asta nu inseamna ca romanii nu pot fi la fel de frumosi, insa sunt putini.