| Diablo53 a întrebat:

De ce nu mai sunt romancele deloc, interesate de romani, ci doar de rromi si alte natii?

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vorbim de bani!
Pa, pa.

| Wehrmacht a răspuns:

Sunt al dracu' de rasist dar chiar m-am saturat de tine.

| BiuL a răspuns:

Eu am multe prieteni si niciuna nu s-a cuplat niciodata cu vreun rrom! De mine ce sa zic. Nu suntem rasiste dar chiar nu m-as vedea cu un gypsy.
Chestia e ca prietenele mele nu asculta manele, nu sunt pitipoance si kitchoase si etc Probabil tie doar genul ala de femei iti plac... genul ala care s-ar uita dupa tigani. Schimba si tu anturaju`, cauta o fata o fata mai normala, naturala care sa isi vada si de scoala sa vezi ca nu o atrag tiganii.

| BiuL a răspuns (pentru BiuL):

Prietene*

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai o problema psihica de acum, mergi la un psiholog daca ai probleme sentimentale, lasa intrebarile de 2 lei pe TPU

| K0sti a răspuns:

laughing Houston, we have a problem! Si inca grava!

| Felys a răspuns:

Eu i-as trimite pe toti tiganii pe o insula inconjurata de crocodili, acolo le e locul

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Tiganu are vrajeala buna la femei, se stie de cand lumea iar femeile se indragostesc in special de ce aud. Uita-te la cuplu Alex Velea - Antonia. El e un tigan borat, pitic si umflat cu steroizi, cu mainile alea care atarna pe langa el de parca e urangutan iar ea este romanca si o papusa de fata, cu IQ-ul mai mic decat numarul la pantofi. Vrajeala face diferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai patit men? Pui intrebarea asta din doua in doua ore.Nu sunt toate interesate de romi ci numai alea care sunt interesate de manele, masini si de BANI.Bani,bani,bani,bani,bani,bani,bani,bani,bai,bani,bani,bani si BANI.
Dar sunt si femei care prefera romani linistiti, la locul lor, seriosi, chiar saraci. Punand aceasta intrebare de mai multe ori, cred ca ai patit tu ceva cu cineva sau ai fixatie pe acele romance care se dau in leagan cu arabi.

| Diablo53 explică (pentru anonim_4396):

Omule. un lucru urasc. Niciodata nu este reciproc. M-ar durea fix in 14 daca as vedea si romani cu tiganci sau romani cu araboaica sau romani cu negrese, dar mereu este doar in avantajul romancelor. Nu-i corect in p... mea

Răspuns utilizator avertizat
| NoName0x0 a răspuns:

Nu toate romancele!

| PreaTareღ a răspuns:

Raspunsul este Bani cu B mare happy

| Diablo53 explică (pentru PreaTareღ):

Romanii sunt mai bogati ca rromi. deci nu vad logica ta...

| piticelm a răspuns:

Ti s-a incurcat banda? pui intrebarea asta zilnic.Da-ti un refresh.

| dani2404 a răspuns:

Frate, sincer, tu ai o problema psihica, ai mai pus intrebarea asta de nu stiu cate ori, pentru ca te-a lasat femeia pentru un rrom acum bagi toate femeile in aceeasi oala, ce naiba nu pricepi, e vorba de bani si interes.

| Diablo53 explică (pentru dani2404):

Romanii sunt mai bogati ca rromi. deci nu vad logica ta...

| Pitica1997 a răspuns:

Nu toate sunt așa. După cum au spus și ceilalți; sunt tipe care sunt interesate de bani, avere, mașini, țoale de tot felul. Dacă ai avut ghinionul de a te îndrăgosti de o tipă în genu', stai potol' man, că nu toate-s la fel și o să găsești una și pe placul tăuwinking