| Scuipaciosu a întrebat:

De ce nu pot vorbii si eu pe chat?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil, pentru ca inca n-ai vechime (acele 5. 000 de puncte, care iti ofera un alt statut pe acest site). Raspunde la niste intrebari cateva zile, iar dupa vei putea conversa si pe chat.
Succes! Numai bine!

2 răspunsuri:
| PandaCrusher a răspuns:

Dar de ce ai pus aceasta intrebare la categoria "Dragoste si Sex" rolling on the floor?

| eusiatat_9429 a răspuns:

Pentru ca probabil vrea sa isi gasesca dragostea pe chat si apoi sa fac sex, e simplu, iar ca sa fiu si on topic probabil ca nu ai destula vechieme (puncte acumulate ) fa ce zice NOname si o sa potiwinking