| sandokan_7541 a întrebat:

De ce nu vine primavara

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca asa e vremea cateodata mai insista frigul, mai vine soarele si tot asa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vine și ea cât de curând. Iarna când este să plece, se încăpățânează!
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

De-aia. Ce intrebare e asta? O sa vina si primavara, ca doar nu o sa fie iarna tot anul'. Ai rabdare!

| forever4you a răspuns:

Eu am auzit ca abia prin mijlocul lui Martie va veni primavara...pana atunci mai am timp ca sa ma bage asti-a in zapada si sa ma faca om de zapadacrying

| bianca9422 a răspuns:

Buna!
cu totii ne dorim asta

va veni in curandhappy

primavara placuta :*

| Tania a răspuns:

Primavara o sa vina petru ca exista.Si eu m-am saturat de iarna.E pe drumlaughing

| remus a răspuns:

Primavara nu vine la chemarea noastra cand vrem, cred ca nu vine inca din cauza rautatilor ce exista intre oamenii.

| BuBu_6079 a răspuns:

Pff...nu cred ca vei gasi raspunsul aiciwinkingTrimite un mail lu Doamne Doamne poate iti va raspune elwinking

| annna a răspuns:

Pentru ca este inca frig... daaaawinking

| virus5381 a răspuns:

Nu stiu dar ce nas da sa vina happy Si nu nu sunt fata si da spal fete (in modul clasic nu in modul agresiv al copiilor din zua de azi ) dar deja m-am plictisit de atata zzapada si frig vineri pe la mine era zapada de 30 cm x( vreau sa plece odata iarna si sa scot bicicleta cand afli cand vine da-mi un PM rolling on the floor

| BaNnGi a răspuns:

Ca sa se mire prostanacii ca tinelaughingrolling on the floor

| bd a răspuns:

De ce esti asa de prost/proasta? happy

| Mfkinsmile a răspuns:

Damn, intrebari Ioane. straight face