| irinagabriela a întrebat:

De ce oare dupa doi ani, vine cu un inel cu ganduri serioase si dupa doua zile spune nu te mai iubesc totul s-a terminat.Au trecut 5 luni si nu pot sa uit..., el acum pune poze cu una la mess si statusuri :cu iubita prin preajma, si imi spune ca daca vreau ma invita la nunta lui cu ea.sad

3 răspunsuri:
| MititiCa a răspuns:

O face doar ca sa te raneascastraight face.
poate i`ai gresit cu ceva in trecut. ceva peste care nu a putut trece atat de usor, sau nu stiu ce altceva l`ar fi putut schimba.

sau poate totul ca te-a uitat treptat doar ca u a vrut sa iti arate. poate a gasit pe altcinevahappy

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Stii cum se spune...cui pe cui se scoate.

Anyway...stiu ca e greu si faze de astea dar incearca sa gasesti si tu pe altcineva...crede'ma iti va fi mai usor sa il uiti si tuhappy

Nu sta in loc caci viata merge inainte...

Cat despre nunta lor... spune'i ca te duci dar te duci cu noul tau iubithappy