| Tinkerbell_1625 a întrebat:

De ce refuza sa ma iubeasca? sad

5 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Convinge-l cu pistolul la tampla laughing

| deniisa a răspuns:

Buna. Ai auzit de proverbul "Nimeni nu merita lacrimile tale, iar cel care le merita nu face sa plangi."? Nu poti forta pe nimeni sa te iubeasca, daca el nu simte nimic pentru tine inseamna ca nu este cel potrivit pentru tine si cu siguranta vei gasi pe altcineva care sa tina la tine si sa te pretuiasca asa cum meriti. Chiar nu merita sa fii trista pentru cineva care nu te pretuieste. Pa pa

| Deniisze a răspuns:

Pentru că îi este frică de suferinţă...

| Tinkerbell_1625 explică:

Da.dar eu pe EL il iubesc.asa cum e el.

| Tinkerbell_1625 explică:

Cu pistolul la tampla e dragoste cu sila.nici asa parca nu mai are farmec laughing imi fac rau singura happy