| Adina_4603 a întrebat:

De ce te suna numa cand isi aduce aminte?

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Pai cand sa te sune daca nu cand isi aduce aminte si cand se gandeste la tine? Sa te sune cand nu se gandeste la tine? Cam greu, nu? happy Problema nu e ca te suna cand isi aduce aminte, ci ca isi aduce aminte destul de rar happy Poate ca trebuie sa fii rabdatoare pana cand isi recunoaste si el sentimentele si devine mai... "dragastos"winking
Shin.

10 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

Nu-i pasa de tine

| canarita a răspuns:

Pt ca are alte lucruri mai importante iar tu nu esti pe lista prioritatilor...adevarul doare...

| Notme a răspuns:

Te referi la amici sau la prieten? amici:ori nu mai vor sa aiba tangente cu tine ori ai facut ceva care i-ar fi deranjat; prieten:nu ii mai pasa de tine.si daca acesta este motivul atunci cred ca ar trebui sa termini relatia.

Răspuns utilizator avertizat
| antonelk a răspuns:

Pentru ca ii un magar te suna numa cand are nevoie de tine sad

| robotel a răspuns:

Pentru ca te desconsidera...

| jkjhcshbbzmb a răspuns:

Probabil e ocupat cu altceva, sau pur si simplu, cand e plictisit si nu gaseste pe alta. te suna pe tine.acum depinde si ce factori il impiedica sa te sune.bft

| miha1984ingerash a răspuns:

Incearca sa discuti cu el daca sunteti intr-o relatie de ceva vreme.vezi ce se intampla,"nu lasa pe maine ce poti face azi".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna numai cand are nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adesea baietii nu suna, ca sa vada cit de disperate sunt iubitele lor dupa ei.asa ca fetelor, nu faceti greseala aceasta in nici intr-un caz, daca el nu te suna, nu il suna si nici tu, nu-i scrie absolut nimic, nu cere afectiune, nu dati afectiune, nu oferiti atunci cind nu primiti afectiune, concentrativa asupra vietii dvs...fiti destepte, ...chestia cu sunatul e la moda pentru ei,, si sa nuva surprinda faptul ca nu va suna 3-4 zile, dupa care va suna, ei va controleaza sa vada cit de disperate sunteti. bafta, si fiti destepte!