| RAY a întrebat:

De ce toate fetele sunt serioase,sincere in ziua de azi? De ce nu mai exista fete ipocrite,mincinoase,false?
eu tot caut una ipocrita si nu am norocul asta,numa de calugarite dau, ma simt ca parca sunt intr o manastire

Răspuns Câştigător
| AdinaanidA a răspuns:

Nu stiu dacă e noroc, dragule. Eu sunt tot ce poate fi mai rau. Nu sunt fidela, n-am principii si storc viata asta pana la ultima picatura care imi ofera mie starea de bine. Nu ofer si nu cer nimic nimanui.

32 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Haha

| RAY explică (pentru Freya1):

Tu esti prea serioasa naty

| GoldenZenith a răspuns:

laughing ce-ți veni?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Ce sa fie, tu nu vezi ca traim intr o manastire cu toti, numa calugarite peste tot

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Înseamnă că le place sa fie spovedite des. smug

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Corect asa e, ultima calugarita mi-a dat ignor

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing nu ai spovedit-o bine.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca esti sarcastic i, greu gasesti sa fie sincere si serioase. Toate incearcã sã parã cuminti, spovedite dar de fapt e total invers.
"Eu nu sunt genul ala de fatã" e cea mai mare minciunã care o poate zice o femeie
https://youtu.be/mH9Sz65Qjwk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca glumesti, nu-i asa? laughing Ce-ar mai fi daca ar fi asa cum spui tu. Dar stim cu totii ca de fapt e invers. Nu prea socializezi, iti spun eu.winking

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ar fi un vis.

| AdinaanidA a răspuns:

Dragule, incearca sa-i scoti vesmintele. Pe sub hainele negre sigur nu mai e calugarita.
Asta daca nu-l nimeresti din greseala pe Batman. laughing

| RAY explică (pentru AdinaanidA):

Tu cum esti adina?

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

Eu? Groaznica.

| RAY explică (pentru AdinaanidA):

Super,noroc cu tine adina ca te am intalnit

| RAY explică (pentru AdinaanidA):

Crede-ma esti ceea ce caut adina

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

Ai tendințe sinucigașe.

| RAY explică (pentru AdinaanidA):

Esti o fata sincera

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

La ce-ti foloseste o fata sincera care calca totul in picioare?

| RAY explică (pentru AdinaanidA):

Stii de la inceput la ce sa te astepti, tu alegi apoi o doresti sau nu, e ca in matrix cu pastila rosie vs albastra, tu acum ma pui sa aleg eu aleg sa spun ca nu-mi doresc o relatie cu asa fata ca tine dar isi apreciez sinceritatea, ceea ce e rar in ziua de azi

| RAY explică (pentru AdinaanidA):

Fundita asta sa o pui intr o rama, ce declaratie sincera, mai rar asa ceva, cum sa nu dau fundita la asa raspuns sincer nu vrajeli feminime iubire, sinceritate

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu dacă e noroc, dragule. Eu sunt tot ce poate fi mai rau. Nu sunt fidela, n-am principii si storc viata asta pana la ultima picatura care imi ofera mie starea de bine. Nu ofer si nu cer nimic nimanui.

| BlackDeny200 a răspuns:

Vrei iubită care să te înșele mă? Vaai

| RAY explică (pentru BlackDeny200):

Desigur ca da, sunt pro egalitate in drepturi

| BlackDeny200 a răspuns (pentru RAY):

Wow...eu nu aș vrea așa persoană =}}}}

| RAY explică (pentru BlackDeny200):

Te cred si tu esti sfanta.

| BlackDeny200 a răspuns (pentru RAY):

Nu...nu îs sfânta =}}}
Doar că mna... să ai pe cineva și gen să fiți împreună iar el să umble cu altă fată îi cam nasol, gen mna... știi că nu poți avea încredere în acea persoană. Și repet, nu sunt sfântă =}}}

| RAY explică (pentru BlackDeny200):

Dar sa fi cu una si sa crezi in ea si sa se dea sfanta cand e de fapt tarfa cum e?