| AndreeaDuuska a întrebat:

De ce un barbat isi inseala iubita? Sau invers.

9 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Lucrurile sunt simple si sunt doua posibile cauze:
1. Pentru ca e un afemeiat.
2. Pentru ca nu primeste ceea ce-si doreste in materie sexuala, sentimentala, etc.

| RAY a răspuns:

Un barbat inseala cand numai primeste sex,se simte tradat,isi pierde increderea in persoana respectiva,pur si simplu vrea sa incerce ceva ce nu poate face acasa,pentru un barbat sexul e ca bautul apei nu inseamna ceva emotional,cand o femeie inseala e cand barbatul are probleme materiale,numai poate asigura un viitor, a tradat-o, mintit-o, atunci din razbunare inseala apoi are frustrari, remuscari de ce a facut asta, unele femeii ar face sex ca asta le cere corpul alea mai in varsta trecute de 35 simt si ele nevoia, dupa cum vezi sunt multe motive si e o prostie sa crezi in iubire pe viata

| Emilian65 a răspuns:

Un baiat inseala iubita pentru ca aceasta nu-i da cat ar vrea el.

| sofisis a răspuns:

Da, toate bune si frumoase cu raspunsurile de mai jos...ca nu mai primeste, ca draci si laci.
Vrei adevarul?
De cele mai multe ori pentru ca li se scoala si nu isi pot controla dorintele. O femeie noua intotdeauna va excita la prima vedere mult mai mult decat vechitura de acasa laughing si vor vrea sa o incerce.
Femeile in schimb, inseala de cele mai multe ori din probleme emotionale cu partenerul. Nu se mai simt frumoase, atragatoare si au nevoie de confirmare, nu o primesc acasa asa ca se duc prin vecini. Sau vor sa se razbune pe partener.
Sunt totusi si femei care inseala din motive strict sexuale...il vede, il place, il... intelegi?
De cele mai multe ori sunt motive idioate, superficiale si egoiste.

| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Cred ca un bun raspuns este aici:

http://ioanaduda.ro/amanta-nu-i-curva/

Si nu e vorba numai de sex...

| gemeni6226 a răspuns:

E foarte simplu.Nu este satisfacut de sexul cu iubitul, iubita. Daca ai o relatie care te satisface perfect nu-ti mai doresti altul, alta.

| NoRegretsxx a răspuns:

Pentru ca nu mai exista bun simt, respect sau loialitate in ziua de azi.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Atunci cand iti lipseste ceva de la cineva incerci sa iei de la altcineva nu? Ceva ca si (atentie, ajutor, iubire, bani, sex etc)

| belealacasaomului a răspuns:

Pentru ca :
--- pe materie de sex nu are ce isi doreste din partea ei/lui
--- le este rusine sa exploreze impreuna arta sexului
--- nu exista comunicare intre ei, apare monotonia
--- la alta/altul gaseste tot ce nu i se ofera,, acasa '' ( dupa cum este o zicala TOT TACAMUL )
---