| Karabina a întrebat:

De ce uni baietii poarta un crac la pantaloni ridicat pana la genunchi, si unul lasat pana la adidas?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu nu am vazut asa ceva, dar la ce cati afemeiati sunt in ziua de azi nu ma mir sa vad bulangi in rochite si fustite

| Freya1 a răspuns:

Da nu am inteles asta niciodata cum nu am inteles cand m-am dus in mall si l-am vazut pe unu ce ii era slitul langa adidasi si nu intelegeam e ala prea scurt in picioare sau are o pereche de pantaloni foarte ciudati.Eu sunt adepta modei moderne ca si eu port anumite haine dar ce e aiurea sau fara noima...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti smecheri de cartier, ce stim noi.