| 111_9849 a întrebat:

De ce v-ati despartit de prietena\prieten. motiv:d funda

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Habar nu am. Dar asa mi s-a pus pata sa ma despart de el. Daca el nu a vrut sa se desparta de mine, lasa ca ma despart eu de elwhistling
Iti dai seama ca acum sufar, plang pe Jiu, am o tentativa de sinucidere la activ, il bombardez cu telefoane si imi cer iertare.Sau nubig grin

Elianna
| Elianna a răspuns:

Lipsa de comunicare!

| Monica a răspuns:

Motive banale, pe care nici în ziua de astăzi nu le-am înţeles...
E ciudat pentru că, eram atât de ok, ne iubeam cică şi totul decurgea magistral.
Deodată s-a schimbat radical, începuse să fie indiferent, era total schimbat atât faţă de el, cât şi faţă de mine.
Şi aşa, am hotărât sâ o luăm pe căi diferite. Oricum, suntem copii.Nu cred că o lua în serios, cu toate că eu o luam xD

| Just a kid a răspuns:

Neamd esp de 4 ori pana acum
1:a crezut ca l-am inselat
2:m-am enervat ca incepuse sa aiba prostu obicei de a da ocupat la tel si mi s-a parut ciudat(pana la urma, nu facea decat treabastraight face)
3:la fel
4:am plecat si i-am zis ca plec pentru o zi din oras si am plecat pentru o lunabig grin

| Mik3 a răspuns:

Din lipsa de ocupatie, trebuie sa ma despart de ceva pana la urma laughing

| ale a răspuns:

Degeabalaughing

| f a răspuns:

Pai pana acum am avut 7 relatii:
1. S'a despartit de mine pentru ca am inceput sa'l jignesc
2. M'am despartit de el pentru ca radea de mine
3. M'am despartit de el pentru ca exista mai multa fratie decat iubire
4. A decedat straight face
5. Am fost de comun acord din cauza ca era o relatie la distanta
6. M'am despartit de el pentru ca am realizat ca voia prea multe de la mine
7. M'am despartit de el pentru ca m'a inselat

Si am doar 15 ani pentru numele lui Dumnezeu!straight facestraight face

| LittlEAngeL_2780 a răspuns:

1. M'a inselat
2.Lipsa de comunicare
3.Nu ii pasa de mine
4.La fiecare cearta imi ceream eu scuze
5.Nu sunt batjocura nimanui.

| Roxanykmititik a răspuns:

Da e normal sa te desparti de cineva, dar din motive serioase nu din orice prostie cum fac si altii...:*:*:*:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X

| misu2010 a răspuns:

Eu m-as desparti de prietena pentru daca ar fi frumosa sau pentru ca nu e destul de curata