| anonim_4396 a întrebat:

De ce voi fetele la sfarsitul unei relatii va simtiti folosite?

Răspuns Câştigător
| Marius21George a răspuns:

Am avut si eu o astfel de prietena care imi reprosa spre sfarsitul relatiei ca am folosit-o...Au unele implantat in cap,ca, corpul lor este un,, templu" in care noi daca am intrat si dupa vrem sa plecam...e ca si cum l-am fi pangarit ( folosit ) laughing)

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu e obligatoriu sa se simta toate asa.
Dar daca totusi se intampla, este acel talent rar de a poza in victima,fara sa se gandeasca niciuna ca tot ce a dat ar fi trebuit sa dea de buna voie,fara sa fi asteptat ceva in schimb.
Dragostea nu e un troc,iti dau sufletul si corpul meu si-ti cer o vila cu piscina si credinta vesnica!
Dragostea vrea suflet si daruire, e bucurie si speranta.
Cand toate acestea se sfarsesc, accepti.Nu suferi numai tu, sufera si celalalt...Ca si atunci cand erati fericiti.Numai ca atunci nu te plangeai.
Putina demnitate nu strica.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi se simt folosite doar putzoiacele de 15 ani care habar nu au pe ce lume traiesc! pentru ca daca ar fi femei adevarate si ar sti ce vor de la viata sigur ar fi ele care dau flit si s-ar cam inversa rolurile! asa ca nu mai generaliza tu degeaba ca nu toate femeile sunt la fel.

| anaaa13 a răspuns:

Daca ne simtim asa inseamna ca avem motive happy.cum ar fi daca voi ne-ati fi parasit sau chestii de genul tongue.sau ca nu va mai pasa de noi.si atunci e normal sa crezi ca te-a folosit persoana respectiva.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pentru ca de obicei baieti nu ne mai baga in seama si ne da impresia ca suntem folosite, multumit? acum dai funda?big grin

| Ovilacul a răspuns:

Stii vorba aia " Femeile au nevoie de un motiv si barbatii de o locatie.". Treaba asta se aplica si in despartiri. Multe femei fac dintr-un tantar armasar. Creierul lor e atat de limitat incat isi cauta intr-una motive penibile doar ca sa nu recunoasca [,] ca de fapt ele sunt devina pentru acea relatie esuata. Stai linistit ca si noi facem la fel. E doar un mecanism de aparare al nostru. Dar femeile sunt mai dezvoltate emotional si iese mai bine in evidenta acest lucru.

| vεηiη a răspuns:

Pentru ca asa ne fac sa ne simtim.
Si taci Bogdan...cand citesc ce-ai zis.
Sa stii ca nu e ceva scris ca femeile sa fie vinovate mereuwinking

| Crissuuu a răspuns:

Depinde de situatia in care a fost bagata si fata...
pentru ca dupa sfarsitul relatiei, baiatul nu o mai baga in seama sau vorbeste in sictir... fara ca fata sa fi facut ceva.se simte folosita, in trecut.

| XXXL a răspuns:

dar tu de ce te simti vinovat dupa o partida de sex cu alta fata?

| LauraMarshall a răspuns:

Pai poate uneori chiar suntemlaughing.Nu neaparat folosite.mintite.Adica eu ce as putea sa spun in legatura cu faptul ca fostul meu prieten era un betiv si mai si fuma iar eu cand ii ziceam ca miroase a tigari spunea ca sunt eu nebuna.rolling eyes.Dar asta e. poate mai sunt baieti care sunt si ei mintiti, acum dc sa generalizam? unele fete chiar pot fi numite niste regine ale dramei dar depinde si de tine, daca ai ales`o pe cea potrivita tie.

| FlorinaFlori a răspuns:

Ca sa ne justificam tristetea

| georgicutz1 a răspuns:

Femei,femei e plina lumea de nebuneeeerolling on the floor)))))))vorba lui margineanu cautati melodia sa vedeti si singuri bafta. fundoi?

| axxelleea a răspuns:

Pentru ca voi baietii sunte-ti niste dobitoci si fara sa vreti ne dati de inteles asta

| ionut_9893 a răspuns:

Ba desteptule asta-i intrebare ma porcule ma?

| miky_3205 a răspuns:

Pt. K de obicei noi fetele suferim enorm de mult iar unora nu le pasa asa ca mai bine e sa inghitzim tot... poate de asta nhe simtim folosite.sad