| Emily990 a întrebat:

Ce va face pe voi,fetele, sa va simtiti sexy?

7 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Privirile insistente ale unui baiat, sau a mai multor baieti! big grin

| Crissu3005 a răspuns:

Sincer,asta este o intrebare de baraj pentru minelaughingStau de 5 minute si ma gandesc la intrebarea ta si inca nu am un raspuns concret.Pur si simplu ma simt bine in pielea mea.Nu sunt 60-90-60,dar totusi ma simt sexy de cele mai multe ori.Acum depinde si de zile:unele mai bune, altele mai rele. Daca ma gandesc la ceva palpabil, pe mine personal o pereche de pantofi cu toc ma ajuta tot timpul.Dar in niciun caz nu fac o persoana sexy.Ideea e ca daca ma simt in largul meu ma simt cum trebuie...

| Emily990 explică (pentru Crissu3005):

Nu zic cu rautate, dar e 90-60-90 laughing. Interesant raspunsul tau:*.

| Miire a răspuns:

Orice fata se simte frumoasa in unele zile, in altele mai putin dar stiu ca sunt superbe si fara machiaj sau alte prostii. love struck. Eu ma simt sexy zilnic, pentru ca striu sa-mi traiesc viata la maxim smug.

| CandyღDulceata a răspuns:

Imbracamintea depinde cum esti imbracata ( cel putin la mine laughing )