| Crackman a întrebat:

De curiozitate pentru un băiat mai mic. Eu nu am știu exact ce se întâmplă...
Dacă în situația următoare : 2 persoane fac sex iar bărbatul urinează în vagonul femeii ( ce s-ar putea întâmpla)?
Eu sunt de părere ca probabil iese afara după ce o scoate și eventual o infecție urinara pentru femeie, deși urina are rol de curățare.
acum sunt curios de părerea voastră.

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

In general e aproape imposibil ca un barbat sa urineze in timpul unei erectii ( e posibil dar putin probabil) dar daca se intample sa urineze in "vagonul" femeie nu e nimic foarte grav. In afara cazului in care persoana are o infectie urinara, urina este complet sterila. Daca pH ul urinei este prea acid sau prea alcalin poate perturba microflora bacteriana normala din vagin.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"bărbatul urinează în vagonul femeii"
Asta-i tare frate! laughing
Si vagonul ala era pe sina, sau era in magazie?

| Violleta2022 a răspuns:

Uite un sfat util:
daca barbatul urineaza in VAGONUL femeii, ar face bine sa ia mopul si sa spele pe jos, tot vagonul happy

| mihai69 a răspuns:

Trebuie dus vagonul la depou și igienizat.

| SG1995 a răspuns:

Ai intuit bine. Vaginul e un organ sensibil iar urina e acidă, deci infecție urinară.

| Crackman explică:

Vagin ° dar auto corectul ma face mai nou...