| MeMary a întrebat:

De unde iti dai seama ca un baiat chiar te place si vrea sa fii iubita lui? 7 exemple concrete va roog

Răspuns Câştigător
| Sidonia07 a răspuns:

1 Iti cauta privirea
2 Face glume despre o posibila relatie cu tine
3 Te priveste in ochi
4 Isi face timp pentru tine
5 Pare mai respectuos, mai galant si mult mai matur decat in realitate atunci cand este in preajma ta.
6 Cand spune o gluma, tu esti prima persoana la care se uita asteptand o reactie.
7 Se comporta de multe ori ciudat atunci cand vorbeste cu tine. E neatent, se impiedica daca e pe strada, spune lucruri complet absurde si neimportante numai pentru a deschide discutia.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In acest caz, baiatul se va invarti prin jurul tau, ca si un catel aflat in calduri.

Răspuns utilizator avertizat
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Daca e destept, te provoaca in fel de fel de moduri, iar cand deja ti-a captat atentie, face pe indiferentul, pana cand TU o sa mergi la el in patru labe. Pentru ca vrei explicatii, pentru ca nu intelegi, de ciuda, pentru ca te intriga...

| MeMary explică:

Mersii tuturor mult :** m-ati ajuathee hee