| Iphone4S a întrebat:

De unde pot descarca (si sa meraga ) world of warcraft full orice versiune.Cn imi da si site FUNDA scuzati categoria e cea mai folositalaughing))

4 răspunsuri:
| LoveNight a răspuns:

Ok.deci exista 2 mari variante:
1.cea mai naspa varianta il joci piratat si il poti descarca de pe http://wow.freakz.ro/
2.te duci la Diverta sau ceva de genu si iti iei de acolo dvd-urile si o cartela de joc.tot jocul o sa te coste cateva milioane.eu asa il joc, adica pe oficial.
Jocul e super tare.chiar acum jucam.bineinteles ca o sa alegi varianta piratata dar am vrut sa incerc poate totusi alegi varianta corecta:)
Bafta~!

| har a răspuns:

Eu joc pe piratata ca nu prea vreau sa dau bani pe jocuri, dar am auzit foarte multe zvonuri ca pe original jocul e de cel putin 500 de or mai tare big grin