| anonim_4396 a întrebat:

Deci acum cam jumate de luna ma suna fost prietenului meu si imi spune ca el o suna mereu si vor sa se imapce ca se intalneste cu el mereu la el acasa si fac sex ca el are un copil cu ea (faza cu copilu nu e adevarata m-am convis de asta din surse sigure nu din vrajelile lui) ca el nu e baiatu dulc e si innocent care pare ca e un betiv si un drogat si etc. Bun m-am enervat l-am sunat pe pr meu sa vina urgent la mine si i-am spus ce s-a intamplat si el m-a intrebat : tu o crezi pe ea sau pe mine" apoi "'o cred pe ea " si atunci el cu lacrimi in ochi imi spunea"ia mana de pe mine si uita numele meu, dar aduti aminte toate clipele frumoase tot ce a fost frumos intre noi aduti aminte de cate ori prostul din fata ta tia dovedit ca te iubeste si atunci cand avei incepe sa plangi si ai vrea sa imi auzi vocea inainte de culcare si ai vrea sa ma suni adu-ti aminte ca din cauza ta sa destramat totul te iubesc si nu te-am inselat nciodata dar nu pot sa stau cu tine cand tu o crezi pe ea imi pare rau te iubesc"si ia-m sps sa nu plece sa mai stea 1 minut cu mine mi-a dat un sarut si a spus"asta a fost ultimul si cel mai special sarut al nostru" si aplecat a2a zi m-a sunat si mi-a spus"eu nu pot sa stau fara tine te vreau inapoi te iubesc " eu nustiam ce sa fac ma gandeam ca eu am plans toata noaptea si el nu ma sunase deloc asa ca i-am inchis apoi a venit la mine acasa si ne-am impacat si i-am spus ca nu stiu de ce dar eu simt ca inca o iubeste si el mi-a spus "am stat 3 ani cu ea 1 an m-a inselat am suferit ca un caine si tu crezi ca o iubesc?" si i-am spus ca in timp va trece la 10 min dupa asta la sunat fosta eu i-am spus luio sa ii spuna ca ne-am desp dar inainte ca pr emu sa spuna ceva ea a spus "emi te iubesc te vreau inapoi sa fi doar al meu las-o darq pe andreea e o copchila are 14 ani eu am 17 ani ea nu iti da nimic faci besici in palma din cauza ei laughing sti bine ca eu o fac cu tine inca de cand aveam 13 ani te rog intoarcete la mine te iubesc" iar el i-a spus" si ce daca e o copchila de 14 ani? e o copchila de 14 ani care nu m-a inselat si nici nu ma insela e o copchila de 14 ani care nu se f. u. t. e ca o curva ca tine si ce daca fac besici in palma din cauza ei? merita pentru ca o iubesc si sti ceva? am ganduri serioase cu ea vreau sa fie mama copiilor mei vreau o casnicie cu ea dar cel mai mult vreau sa fii ddoar a mea si aduti aminte ca tu nu ai fost". Si de atunci nu stiu de ce aproape in fiecare zi ne certam ba comentez eu aiurea ba el si chiar si azi cand facem 4 luni ne-am dus in oras si se uita dupa una inncontinu dupa toate fetele mai "bune" se uita si m-am saturat si asa incepe cearta ne certam din orice si ajungem la o certa mare si mereu plang incep sa plang si sa sufar in fiecare seara acum vreo saptamana eu stateam suparata dupa ce ne certasem si s-a uitat in ochi mei "si mi-a spus daca vrei sa te desparti de mine fa-o nu ma lasa sa sufar ca bou" m-am uitat in ochii lui si nu am spus nimic apoi el a spus "n-ai tupeu" atunci m-am uitat in ochi lui, cu ochi in lacrimi cu o voce tremuranda ia-m spus"te iubesc apoi pur si simplu a cazut in genunchi si ma impora sa nu mai plang dar eu mai tare plangeam si mi-a spus "si eu te iubesc si esti totul pentru mine nu vreau sa te pierd te rog ramai a mea" si plangeam amandoi in fine a trecut. Ne intalnim in fiecare zi stam de la ora 12 pana la ora 22 imp sau si mai mult ma gandesc ca poate ne intalnim prea des si de asta ne certam dar am incercat sa nu ne int deloc 1 saptamana dupa 1 zi deja m-a sunat si imi spunea ae dor de mine si ca trebuie sa ma vada.Nustiu ce sa fac sa nu ne mai certam ajutor va rog!

3 răspunsuri:
| bella_5744 a răspuns:

Eu cred ca te iubeste si daca se uita dupa altele asta nu inseamna nimic.stai mai linistita, cred ca tu esti un pic geloasa si mai ales din cauza celor intamplate cu fosta.Ar trebui sa vezi si singura ca el nu vrea sa se desparta de tine si daca nici tu n vrei asta nu inteleg de ce trebuie sa plangeti incontinuu.Sunteti mici, chiar prea mici(daca tu ai 14 ani si el 17)scuze dar aveti toata viata inainte nu merita sa irositi cei mai frumosi ani din viata plangand,si pentru ce? ca pana la urma nu aveti nici o grija nici o problema grava. Draga mea nu moare nimeni,daca e sa va despartiti o sa va despartiti si daca plangi tu acum,dar aveti o relatie frumoasa el te iub tu il iubesti nu exista nici un impediment in relatia voastra(doar fosta -de care inteleg ca te-ai convins si singura ca de fapt ea era cea care il cauta si care incerca sa va desparta), acum nu mai eexista nimic, stai linistita si totul o sa fie bine.Incearca sa nu ii mai reprosezi ce s-a intamplat cu fosta pentru ca se vede ca nu e vina lui, iar daca se uita dupa altele de aia are ochi sa se uite stai linistita ca nu sare pe ele cand e langa tine si atata timp cat e cu tine nu o sa faca nimic rau pentru ca el a trecut prin asa ceva si cum lui nu i-a placut sa fie inselat cu atat mai putin ii va placea sa insele.te pup si succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

El are 20 nu 17happy

| nikyutzatha a răspuns:

Draguto, asa te uiti si dupa catele...Stai calma ca te iubeste... :***