| Andy_6451 a întrebat:

Deci am intalnit tipa asta si am decis sa ne cunoastem mai bine. Problema e ca dupa vreo 2 zile in care ne-am intalnit ea a plecat in Cluj si eu chiar cand vine ea plec la Costinesti( Vinerea asta). Faza e ca amandoi ne-am propus sa facem ce vrem in "excursiile" noastre. Vorbeam cu ea prin mesaje si dintr-o data nu a mai raspuns timp de vreo 15 minute si dupa mi-a zis ca face un dus rapid si imi raspunde. Faza e ca nu ma deranjeaza dar ea e la caminul studentesc la Summer Univ deci ...intelegeti. Ideea e ca nu m-am suparat dar nu imi place sa fiu dat la oparte sau "pus pe pauza" pentru ca un alt tip sa "se distreze". Voi credeti ca sunt prea sceptic sau? + ca un "dus rapid" nu inseamna 30 de minute.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu e toata iubirea de care ai nevoie, accepta-l in viata ta. ACCEPTA-L!

| Stefanastefaniastefana a răspuns:

Noi degeaba iti dam niste raspunsuri... Nu suntem ghicitori... Cel mai bine e sa o intrebi pe ea... Vei vedea daca minte... Se observa prin mici gesturi ( devine agitata, ii transpira mainile etc etc)