| AnduStyle a întrebat:

Deci am o intrebare. Care sunt Zonele erogene la barbati (punctele slabe)?
Stiu ca poate fi o intrebare prosteasca insa chiar sunt curioasa.big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oz, raspunsul tau trebuia postat la filosofie, ce cauti pe-aici?
anonim, sunt femei si cu penis
AnduStyle, nu toti barbatii au aceleasi zone erogene, eu ma infior daca sunt sarutat pe git, dupa ureche, chiar si limba mea este o zona erogena (sarut frantuzesc ), dupa ce imi sunt dezmierdate aceste zone incepe sa mi se zvircoleasca anacondawinking

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Fiecare particica a corpului se excita, tu doar trebuie sa incerci!

Clar, toti barbatii se excita ''jos'', dar trebuie sa ii afli si celelalte zone cu degetelele si limbutza, sau ce vrei tu!

| marsy a răspuns:

Gitul poate fi o zona mai sensibila, buricul, testiculele si penisul!

| oz a răspuns:

Si tu vrei sa fii mare seducatoare, experta sexului etc?
Incearca sa ii exciti sufletul domnisoara.

| Sigmund a răspuns:

Crezi ca numai partea de jos.Eu nu prea cred ca e numai asta.Mai sunt si altele, si ti-o spun ca sunt baiat.

| DarkBlood32 a răspuns:

Poate că o să mă crezi nebună dar eu l-am excitat pe prietenul meu atingandu-i umerii şi a zis că i-a plăcut. Deci umerii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spre deosebire de femei, barbatii au o singura zona erogena, penisul. Concentreaza-te pe ea si vei fi apreciata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara lenjeriei intime cu siguranta nu-i happy

| Nicoo_8653 a răspuns:

Cand sunt tunsi mai scurt, fale cu mana in par in sensul cresterii parului, smug