| KissPisy99 a întrebat:

Deci am o intrebare ...de curiozitate...am auzit ca sunt cateva diferente dintre cartea Ultimul cantec (The last song )de Nicholas Sparks si filmul cu acelasi nume. Care sunt aceste diferente? Scz de categorie e cea mai populara

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Întotdeauna în lumea asta au fost, sunt și vor fi diferențe între film și carte. laughing

| DragosMentol a răspuns:

Si daca e cea mai populara crezi ca trebuie sa postezi aici? posteaza la categoria aferenta intrebarii talehappy ca no sa-ti dea nimeni un raspuns aici