| xNeverInLovex a întrebat:

Deci am o problema.dar mai intai buna
deci:
Am cunoscut un baiat pe facebook si am aflat ca invata la scoala la mine si faza e ca am vb pe mess si alte chestii dar faza nasoala e ca imi place de el dar si celei mai bune prietene ale mele ii place de el...asa si ea zice ca si el o place dar nu stiu sigur. vreau idei ca sa ma apropii de el si sa ma placa..va rog mult...crying

6 răspunsuri:
| 1Qitu a răspuns:

''DECI'' daca iti place de el du-te si spune-i. Asta il va bucura foarte tare, iti pun din propia experienta.

| neutrino a răspuns:

El este interesat de voi?

| diavolitadulce a răspuns:

Spune-i direct ce simti. baietilor le plac fetele indraznete. asa vei fi cu un pas inaintea prietenei tale.

| împartezâmbete a răspuns:

Da dar poate ca deja ea i-a zis asta, asteapta ceva mai mult baiatul, chiar sa ii propui sa te invite in oras, sa vorbiti sa va distrati si sa incercati sa va apropiati mai mult

| xNeverInLovex explică:

Pai deja i-am spus ce simt...

| xNeverInLovex explică:

Si da am uitat sa spun ca sunt impreuna ei doicrying