| AlexDK a întrebat:

Deci cine stie jocuri gen World Of Warcraft (TBC / LK), Metin2, WLO...sau altele interesante cu magie captivante multiplayer?!?!big grin

7 răspunsuri:
| otherwise a răspuns:

Am jucat si eu WLO, desi e 2G, e un joc foarte greu si nu e de copii, poti juca TLBB, e 3G si e cam ca WLO, dar nu se compara numarul de jucatori si de servere, pentru ca TLBB e joc nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc mt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiesta online, solstice online... ia intra pe ntreev sau outsparkbig grin

| Byannca a răspuns:

Joci wlo? ce lvl esti?%#

| Pascariu_Andrei_1993 a răspuns:

Https://www.molten-wow.com/. Iţi faci cont, descarci jocul şi intră in acţiune! Bafta!

| Micutsaaa a răspuns:

Talisman sau 4Story ai incercat?happy

| VanatoruDeFunde a răspuns:

Prietenas...sa te lasi de WoW si sa te apuci de Metin, Fiesta nu cred ca e cea mai buna idee happy. Eo zic sa faci gear pe dk-ul tau (vad din nume ca esti DK).