| pysi a întrebat:

Deci sexul ingrasa ori slabeste?

22 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Zi ce greutate si inaltime ai ca sa stiu ce-ti raspund.laughing

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mai bine practici ca sa afli. happy

| moonY a răspuns:

Ma intreb de ce ti'ai pune o astfel de intrebare? daca faci sex doar ca sa slabesti, mai bine du'te la sala.
Si sa-ti explic.in general, unele alimentele ingrasa(ALIMENTE, nu activitati!). acum incadreaza tu sexul, la una dintre categoriile urmatoare:
*alimente care nu ingrasa
*alimente care ingrasa
fa practica, fa un studiu de caz, un sondaj, ceva.si spune'ne rezultatele

| Ana_6509 a răspuns:

Mda..deci chiar citeam intr-o revista un articol in care scria ca jumatate de ora de sex te ajut sa pierzi 150 de caloriihappy.

| cretzufinish a răspuns:

Indiferent de ingrasat sau slabit, cert e ca te face mai bun/a big grin

| daniDeeDee a răspuns:

Barbatul slabeste, femeie se ingrasa! happy

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Ambele big grin .....depinde de la caz la caz tongue.....si de cat de mult faci tongue laughing rolling on the floor ce-i mult nu'i bun laughing

| dada a răspuns:

Slabestewinking

| adi a răspuns:

Depinde ce mananci inainte si dupa. happy

| Amelia87 a răspuns:

Nici una, nici alta.hee hee

| ioana_9061 a răspuns:

Cred ca ingrasa.

| p0wer a răspuns:

Sexul face bine la sanatate laughing), logic cand faci sex arzi multe calorii, dar acum depinde de durata sexului, de intensitate...

| p0wer a răspuns:

Hai ca am gasit ceva tare :)) citeste http://www.iubiree.go.ro/Sexul%20te%20slabeste%20.htm

| pysi explică:

Mda.....si daca partida noastra dureaza aproximativ 20 minute(((

| asko a răspuns:

Face pofta...
de mancare

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

De la baga-scoate cred ca slabesti!smug
faci sport nu?laughing

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

@sharky
la naiba ti fata nemancatabatting eyelashes
crezi ca se satura din 20 cm de carnat?laughing

| kiki_1173 a răspuns:

Slabeste mă
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabeste si binedispune...de ingrasat nu am vazut pe nimeni sa se ingrase din aceasta cauza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce faci cu el.cu sexu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Te stimulează.
Te îngrași în urma contraceptivelor orale sau slăbești că nu te alimentezi corespunzător.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mananci si cand faci sex. da ingrasa!