| andrei412patulea a întrebat:

Deci sunt baiat si imi plac fetele.
Chestia e urmatoarea, cateodata se intampla sa imi placa de un baiat. Doar la modul asta, va (rog sa nu ma judecati), mie imi place sa fiu dominat de anumiti baieti, ma excita asta, desi evit sa ma masturbez pe filme porno cu asa ceva cat pot de mult. Totusi nu imi plac si nu ma excita sexul anal cu baieti sau saruturile cu toti.Sunt bi sau pan?

4 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Deci iti palc doar tipii buni? Ca mie asa imi suna.

| Crackman a răspuns:

Eu zic sa iti bagi mintile în cap

| Constantin356889 a răspuns:

Salut da-mi mesaj pe anonimul1104 și eu am avut aceași problema

| AlexGlx a răspuns:

La fel si la mine… da-mi msj ij priv legat de ce ai facut