| Anonim2132432 a întrebat:

Va plac fetele care se uita la filme porno? laughing ce parere aveti despre ele baieti?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Chair e ceva Interesant. Acum fara sa ne ascundem, crezi ca exista fata care nu a vazut asa ceva vreo data? Fetele se uita dar nu recunosc iar daca o fac trebuie sa treaca o Perioada.Ideea e ca e Interesant sa stai sa te uiti cu Iubita la asa ceva, ba poate o ia si pe ea sa faca ce vede si e foarte Interesant.

9 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Mai terminati cu intrebarile astea de rahat...
va minunati atata de niste chestii banale, firesti....ai descoperit si tu asta tocmai acum?

"va plac fetele care se joaca?"
"va plac fetele care se masturbeaza?"
"va plac fetele care fac oral?"
"va plac fetele care trag vanturi?"

give us a effin break would you?

PS: hai sa-ti zic una noua: fetele sunt mai perverse ca baietii.
wha? wha? ce s-a intamplat? faci pareza pe partea dreapta?

| shadow72 a răspuns:

Ar foarte tare...ne uitam amandoi apoi comentam reprezentatia artistica

| AlexanderAdrian a răspuns:

N-am nici o problema atat timp cat nu se uita in timp ce-o facem. Sa se uite singure ca sa se masturbeze daca vor.

| sofisis a răspuns:

Cred ca oricine se uita macar o data de curiozitate ...deci nu vad ce e asa wow.

| andrei1237 a răspuns:

Nu am nicio parere despre astfel de fete.Fiecare persoana s-a uitat cel putin o data la astfel de filme!

| SefaTa97 a răspuns:

Toata lumea se uita la filme porno. Unii recunosc, altii nu.

| InSoMnIaC a răspuns:

Nu cred ca ar recunoaste vreodata o fata ca se uita

| brunetelu a răspuns:

Eu una foarte buna

| Lienerth_Tobias_1999 a răspuns:

Cred doar că sunt prea atasate de sex.