| anonim_4396 a întrebat:

Deci un baiat umbla dupa mine si ma intreba daca vreau sa fiu cu el eu i spuneam ca nu vreau si il injuram dar in inima mea eu il iubeam dupa ceva timp a vazut ca eu il refuz a inceput si el sa ma injure ne injuram reciproc dar eu il iubeam chiar daca il injuram dar nu vroiam sa i spun apoi un timp nu am prea tinut legatura pentru ca eu am plecat din tara dar nu era zi sa nu ma gandesc la el comunicam pe internet un pic dar intr-o zi a intrat pe net si a inceput sa vb frumos si in sfarsit "am stat cu el" doar pe net ca de intalnit nu puteam sa ne intalnim ca eram foarte departe unul de celalalt imi scria ca ma iubeste ca o sa fie langa mine la bine si la greu eu i spuneam la fel ca il iubesc si in fine pana intr-o zi cand ne-am certat apoi el mi-a spus ca sa il iert ca nu o sa mai faca si iar ne-am impacat dar nu dupa mult timp iar ne-am certat si el mi-a spus ca doar si-a batut joc de mine ca a facut ce a vrut el cu mine si ca sunt o curva si ca imi da m"e l-am injurat si eu la fel foarte obscen vreau sa va intreb voi ce parere aveti oare chiar si-a batut joc de mine? sau de ce mi-a spus asta? eu inca il iubesc chiar daca mi-a spus cestiile astea nu e zi sau noapte sa nu ma gandesc la el ba chiar il si visez voi ce parere aveti ce sa fac?

3 răspunsuri:
| BAIATUL a răspuns:

Pai nu e bine pentru ca el poate vorbea serios si tu nu l-ai ascultat, si tu poate l-ai respins intr-un mod foarte dur si iti dai seama cat de rau s-a simtit.Probabil s-a saturat sa se tot roage de tine si tu sa nu ii dai atentie.Crede-ma ca este foarte dureros pentru unii baieti care chiar vorbesc din suflet nu din gura sa fie respunsi intr-un asemenea mod.M-i s-a intamplat cu o fata mai de mult si acum vad ca ea ma cauta pe mess pe facebook dar mi-a trecut dragostea pentru ea si acum nu ii mai dau absolut deloc importanta.

| Agentulx a răspuns:

La nervi fiecare om spune lucruri vrute si ne vrute deci nu inseamna neaparat ca a spus adevarul!

| xXDarkXxXx a răspuns:

Casandra ca sa pot sa-ti raspund la intrebarea ta bagama la lista ta de mess. al meu e velea_gaby si pe mess o sa-ti explic totul si o sa-ti spun cear trebui sa faci tongue