| christian a întrebat:

Descrieti portretul unei "fete perfecte". Cum ati vrea sa fie, sa se comporte sa arate?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Eu nu cred ca la asta s-a referit Chris.Ci cum vedem noi o partenera perfecta, nu? Desi sunt fata, si nu pot privi din perspectiva unui baiat, cred ca as putea mentiona cateva aspecte pe care si le-ar dori un baiat de la o potentiala partenera. din punctul meu de vedere, fata perfecta este cea care este in general o persoana vesela si are o perspectiva pozitiva asupra vietii, care se ingrijeste de ea si are o parere buna, pozitiva despre sine, da dovada de autocontrol cand este in preajma altor baieti, este atenta cu banii si ii administreaza cu intelepciune, are o relatie bune cu familia, prietenii, cunostintele, este grijulie si ar fi o mama buna intr-o zi, apreciaza si sustine ceea ce vrea sa initieze partenerul ei, il incurajeaza, are propriile ei visuri s obiective, este aventuriera si impartaseste lucruri, hobby-uri comune...si lista poate continua.Aaa.si evident, sa aiba o fata frumoasa, placuta si un zambet cuceritortongue Cred ca genul acesta de fata poate cuceri orice barbathappy

21 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Ma gandesc ca intrebarea a fost pusa barbatilor. Totusi eu cred ca pentru fiecare Fata perfecta sau Barbatul perfect are calitati diferite. Spre exemplu eu sunt de parere ca daca o femeie este draguta, buna si gospodina, iubeste copiii si isi iubeste sotul - este deja perfecta. Sunt curioasa ce raspund barbatii.

| joy a răspuns:

Si eu sunt tare curioasa.hee hee

| cribus a răspuns:

Tu crezi ca exista perfectiune? nimeni nu-i perfect!

| cristi a răspuns:

Fata perfecta d. p. d. v. d. fizic cred ca este un ideal diferit de la barbat la barbat, diferenta constand in modul de a privi lumea, educatie, cultura.mediul social, ideea de frumos fiind f diferit perceputa uneori, din celelalte puncte de vedere ma regasesc perfect in descrierea facuta de Anna, chiar daca nu este barbat, intotdeauna am visat la o fata cu toate aceste calitati, cred ca oricare. Desi practic nu cred ca exista fete perfecte pentru fiecare perfecta devine fata de care ne indragostim.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cu toate ca asta este o intrebare cred eu pusa barbatilor (cred eu)o sa imi sp si eu parerea.eu cred ca in primul si in primul rand trebuie sa fie iubitoare cu sotul ei.in rest va las pe voi barbati sa sp cum ar trebui sa fie

eileen
| eileen a răspuns:

Fata perfecta trebuie sa arate ca mine, sa gandeasca ca minetongue neah, sa fie frumoasa si desteapta, sa existe acea legatura intre voi care nu poate fi rupta.

| blabla a răspuns:

In viziunea mea... "fata perfecta" trebuie sa fie inteligenta, delicata, ingrijita, ordonata, educata, sa stie sa se comporte in societate, sociabila, vesela si un lucru foarte important sa fie o buna familista:sa isi ingrijeasca si sa isi iubeasca sorul si copii, gospodina.Fizic consider ca trebuie sa fie draguta, atenta la felul cum se imbraca si sa isis mentina siluetahappy

| gege a răspuns:

Dracu vroia sa se insoare si cauta femeia perfecta, negasind-o cere ajutor lui Dumnezeu! Dumnezeu i-a zis sa puna in centru Pamantului o oglinda, iar cea ce nu se va uita in ea aia va fi perfecta! dupa multe zile, a trecut o femeie care nu s-a uitat in oglinga, iar dracu s-a insurat cu ea! morala:baieti nu cautati femei perfecte ca una a fost si s-a maritat cu dracu si fetelor nu va considerati perfecte ca va ia dracu!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele is niste coarde toate si boarfe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie bruneta cu parul drept ochii caprui sa se comporte adecvat si sa fie curata sa fie desteapta.

| andalutza a răspuns:

O fata perfecta nu cred ca exista dar o sa va spun cum arata:buna la suflet, cu dragoste de tara, inteligenta, aspra dar si indulgenta. Dragutza dar si rea.Frumoasa si pe dinautru si pe dinafara.Sa recunoasca bine lucrurile,, necurate".

| CrucifiedCountess a răspuns:

Cum sa fie?! Uita-te-n oglinda! Tu esti "fata" perfecta!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu-i perfect decat Dumnezeu!hee heewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te comporti elegant si vu stil sa arati gratioasa sa te evidentiezi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand eu cred ca pentru. oricine exista cineva perfect.Pt. mine fata perfecta trebuie sa arate bine la aspect, sa fie frumoasa la fata, sa se comporte frumos cu mine, sa ma iubeasca, sa fie desteapta si cred ca restul se intelege de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema este ca nu exista om perfect dar se pot gasi doi oameni care sa se completeze reciproc si pot ajunge la perfectiunehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebue sa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aiba parul negru, ochii albastri si frumoasa si sa se comporte frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ştiu eu, eu ştiu, eu ştiu:

să ştie să facă felaţie ca lumea?

să arate al naibi de bine. un fel de colega mea: brunetă, cu ochi albaştri, slăbuţă, îmbrăcată al naibii de bine câteodată (cu nişte rochii scurte ce-i arată o frumuseţe de bulane) (câteodată o dă rău de tot în bară - dar asta e, se iartă).

cred că trebuie să aibă şi ceva în cap. ca să nu mă plictisesc.

| sanda45 a răspuns:

Cred ca la intrebarea asta filmul lui mel gibson"ce-si doresc femeile" raspunde cel mai binelaughing