| raissa a întrebat:

Ce fel de fete|baieti va plac? care este portretul unei persoane perfecte? tinand cont ca nu exista un om perfect doar caracteristicile detaliate ale unui om frumos cu care ai petrece toata viata si cu care te-ai mandri?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Nu exista perfectiune, nu exista persoana perfecta, ci persoana care-ti place tie. Perfectiunea consta in ceea ce-mi place mie!
Imi plac fetele naturale, mature, altruiste, sincere si cu bun simt.
Doua dintre calitatile majore de care ar trebui sa dispuna o fata sunt gandirea matura si sufletul de copil.

6 răspunsuri:
| Acvila a răspuns:

Hmmm... mie imi place iubitul meu.Este exact asa cum mi l-am dorit dintotdeauna. E brunet, are ochii de o culoare indescriptibila, e foarte calm, are grija de mine, doarme cu mine in brate, e sensibil si in acelasi timp e masculin, si in plus... familia mea il adora. E tot ce vreau.

| Fetita a răspuns:

Blond, ochi albastrii, gropita in obraz, gropite pe spate, mai inalt de cat mine. Insa nu e neaparat, nu aleg baietii dupa felul in care arata.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Par saten sau negru,ochi caprui,ciufulitlaughing,cu gropite in oraji, inalt, nici slab slab dar nici obezlaughing

| cori_6572 a răspuns:

Sa stii ca in general oamenii au gusturi diferentiate,, eu abia tarziu am inteles asta! Imi place de Richard Gere la fel de mult cum imi place de Johnny Depp si e clar ce difernta este intre ei.
Ca si persoana cu care vreau sa stau o viata il voi descrie pe iubitul meu: inalt, atletic, brunet cu ochi negri, cu o privire patrunzatoare si inteligenta, cu niste buze superbe, un nasuc delicat,, sa zicem ca aduce putin cu Remi Bonjasky.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie inalt, sincer, tandru, educat, glumet, cu spirit de aventura...cam atat cred big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blond, ochii albastri, gropita in barbie sau in obraz, cu ciuf :*