| unicul a întrebat:

Despre ce tebuie sa vorbesti cu prietena ta?

Răspuns Câştigător
| lidutsalidutsa a răspuns:

La prima intalnire nu vorbi despre sex, vorbeste despre hobby comune intreaba ce ii place ei. happy

6 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Orice numai sa nu o pupi in fund!

ti-as sugera mai mult sa o provoci!
succes

| nicaruaga a răspuns:

laughing sa raspund intr-un singur cuvantat.thinking: ORICE!
de la mancare la sport si de la vreme la sex, orice subiect

iti da un sentiment super cand incepeti sa vorbiti despre ce ati facut azi, si vorbiti 2 ore, si va dati seama la urma ca in timpu asta ati tot deviat si ati parcurs 50 de subiecte diferitewinking

| lidutsalidutsa a răspuns:

La prima intalnire nu vorbi despre sex, vorbeste despre hobby comune intreaba ce ii place ei happy

| pokiD a răspuns:

Despre sex

| UnulPentruToate a răspuns:

Cred ca ar fi interesant sa o pupi in fund dar la propriu nu intr-o discutie =]