| anonim_4396 a întrebat:

Din cate am auzit, dupa primul contact sexual, relatia poate suferi diverse transformari. Cam care ar fi acestea? Ce trebuie facut?
Rog seriozitate in raspuns. Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Captoresque a răspuns:

Păi logic că apar transformări.

Practic se solidifică relația, sentimentele mutuale sunt mult mai puternice, apare iubirea, și dacă exista deja iubire între cei doi, sentimentul va fi mult mai puternic, cei doi au mai multă încredere unul în celălalt.

Bine, asta dacă totul decurge așa cum trebuie și nu se trădează unul pe altul în timp.

Nu trebuie făcut nimic, decât lăsat totul să curgă de la sine. Doar mare grijă la încredere, că odată înșelată, ea nu se va mai repara și nu va mai fi nimic la fel.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In general, relatia nu sufera transformari. Daca exista iubire adevarata intre cei doi, relatia va deveni un pic mai intima, mai apropiata, dar poate cu 1%. daca intre cei doi nu existau sentimente adevarate si profunde, relatia va suferi o imbunatatire semnificativa timp de 2-3 luni dupa care se va deteriora rapid.

| nBlade a răspuns:

Nu trebuie facut nimic decat ca, dupa primul sa vina si al 2 lea si al 3 lea si tot asa..Cat mai des si cat mai binerolling on the floor