| AjutorTPU a întrebat:

Diseara eu si sotul meu ne vom "juca" big grin
Ce pozitii confortabile stiti?

funda!

Răspuns Câştigător
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ma intreb daca chiar era necesar sa stie tot internetul ca diseara tu si sotul tau o sa va "jucati"? thinking

8 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Unul langa altul, dar la o distanta de jumatate de metru => somn!

| User a răspuns:

Hai sa ne jucam, vino-n lumea Barni
Jucati-va mult!laughing

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Bine zis cora big grin pai puneti-va imaginatia in miscare tongue ce atatea standarde laughing

| CarmenR a răspuns:

Iata niste pozitii sexuale prielnice si pentru conceptie: http://www.qbebe.ro/......_conceptie

Răspuns utilizator avertizat
| Sergiu_2865 a răspuns:

Aveti programare, a? Confort vrei? Pai lasa "jucatul" si ia un loc in fotoliu.