| Monimoni66 a întrebat:

Doar mie mi se pare ca prezevativele durex extra safe alea cu albastru sunt mai proaste ca restul? Gen durex pleasure me sau altele

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce anume ti se PARE tie ca ar fi mai proaste?
Ce ai patit, sau de unde ideea asta?

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca prezervativul folosit, NU are marimea potrivita pe grosimea penisului pe care urmeaza sa fie montat, incat sa se muleze perfect pe trunchiul penisului, in acel caz senzatiile resimtite de barbat in timpul actului sexual pot fi ''alterate'', nesatisfacatoare, indiferent care ar fi marca sau denumirea prezervativului folosit. Sanatate!

| plantezridichi a răspuns:

Prin alea extra safe nu am simțit nimic, iar alea pleasure me m-au iritat groaznic cu punctulețele alea pe care le au pe ele (sunt fată, că să știi din ce perfectivă povestesc). De la Durex, singurele pe care și eu și prietenul meu le agreem sunt Jeans, Feel Thin so mai era ceva cu ambalaj mov cu o pana pe cutie, din alt material nu latex, nu mai știu exact, dar sunt foarte faine și din păcate se găsesc rar. In tot Clujul doar într-un magazin le-a găsit prietenul meu