| Sperman a întrebat:

Dragele mele, voi alea care-l iubiti pe Justin Biber!
Am decis ca sa fiu foarte genros cu voi si sa nu tin doar pentru mine, sa nu fiu egoist. Asa ca o sa impart si cu voi.
Stiu ca multe dintre voi doriti sa fiti cu Justin Biber, dar inainte v-as ruga sa va uita-ti la poza asta : http://sphotos.ak.fbcdn.net/......8052_n.jpg
Vise placute!
Binentales aici vine si epica intrebare : De cati cm trebuie sa fie la varsta de 16 ani?
Eu insa cred ca are 5 cm de puta tare.
P. S: I hate this mother fucker, daca il vad pe strada scot trancanu la el.

15 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

@Poza e amuzanta rolling on the floor)).

Dar totusi nu inteleg ce va facut el,"pe persoana fizica", sa fiti atat de rai si de gelosi :-

| Sperman explică:

@Haddy, binentales ca este facatura, dar mi s-a parut amuzanta!

| Izma a răspuns:

Fascinant rolling on the floor auu rasuu rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| LOADING █████████99% a răspuns:

Bai omule esti de panarama:))
stii ca ai avea o viata buna ca si comediant?:P
revenind la Justin. duca`se pe pustii:)). Eu una i`as da cu barda in cap pana il sparg:))
Fetelor;;) :
CADOO! si din partea mea
http://www.youtube.com/watch?v=ot2VWDMQQ5I
savurati in continuare

| Haddy a răspuns:

Ai auzit de PhotoShop? happy Facatura!>.<

| alexxa a răspuns:

Sper sa te intalnesti cu elwhistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@CherryPie nu suntem gelosi, doar ca e un copil cu fite si se crede gagicar, dar daca i dai o palma crd ca se duce dracu cu tot cu puta lui, ramane impotent! poza e a naibirolling on the floor

| SWEETY777ffff a răspuns:

recunosc poza e amuzanta. dAR ce aveti voi cu justin? serios?
si nu are fite sunteti doar gelosi pe el si poza clar e facatura

| NickeyLoveBibb a răspuns:

Si fanii zic ca e o poza fake laughing de ce oameni buni laughing? asta este el de fapt un putzoi laughing

| Miroox a răspuns:

Moamaaa...rolling on the floorrolling on the floorprea tare poza astarolling on the floorsi bate l bine daca l vezi ca il urasc tarerolling on the floorwinking

| Miroox a răspuns:

Pacat ca i fakerolling on the floorhappy

| pissycutza8 a răspuns:

Mda, probabil ca poza e o facatura... dar nu ma intereseaza asta!
Oricum il urasc... Daca il intalnesti, TE ROG omoara-l si din partea mea! rolling on the floor) Chhh! MORI JUSTIN BIBER!

| yazmyna a răspuns:

Asta e nesimntire va dati seama cu-m se simnte acest baiat puneti-va in locul lui, eu cred ca el nu si-a dorit sa fie vedeta ca sa si bata alti joc de el cel care a facut asta ar trebui sa-i fie rusine si justin sa-i faca si lui la fel cu i-a facut el
si ci care nu stiti e falsa chestia aia