| Parakeets a întrebat:

Dragi TPUași happy
Dacă m-am îndrăgostit de proful meu de mate big grin cum pot să fac să mă observe? happy

Și dacă băiatul la prima ședință, ca să ne cunoaștem happy m-a întrebat cum să mi se adreseze și o să-l citez
"Cum să-ți spun, ca să nu greșim (râzând) doamna sau domnișoara Alexandra?" credeți că a fost totul doar amabilitate și doar îmi fac eu scenarii de visătoare și scriitoare sau această propoziție chiar să însemne ceva? happy

Și credeți că toată amabilitatea asta din ședința asta, o fost doar pentru că eu sunt clienta lui și aia e sau acolo chiar poate fi ceva? sad

Și dacă la prima ședință nu am fost aranjată deloc și aveam părul în coadă, pentru că nu am avut chef să mă aranjez și nici nu-mi surâdea că trebuie să fac mate, am arătat cam urâțel, credeți că mai pot recupera la a doua ședință dacă mă aranjez? big grin
Era vorba aia că "Prima impresie contează."

Și dați-mi niște idei de cum să țin telefonul pe zoom ca să nu mi se vadă fața prea grăsuță. Sau ar fi mai ok să mă loghez după calculator? happy
Și dacă gen mă machiez, ar arăta prea ciudat? Mai ales că i-am povestit în prima ședință profului viața mea și parcursul cu învățământul. Mă gândesc că ar părea că m-am machiat special pentru ședință?

Și totuși cum pot să-i atrag privirile? happy
Dați-mi niște sfaturi, femei și bărbați mai experimentați. ^.^

32 răspunsuri:
| Parakeets explică (pentru anonim_4396):

Nu pot nici respira în propria casă, dar-mi-te să mă joc cu pixul. happy
Dacă nu mai răspund la telefon nici măcar prin mesaj, să știi că nu m-am sinucis, însă dorința mi s-a împlinit și mor ucisă de mâna propriul unchi. laughing)

| Alfheimr a răspuns:

Cu o tzata fluturand p afara, zic sa te duci la el, sa l apuci de **** si sa l intrebi: "Ba, te fu7i?" Christiano Ronaldo SIUUUUUUUUUUUUUUU