| AndrMaxim a întrebat:

Dupa 39 de zile de la actul sexual si totodata administrarea pilulei Ellaone.
Rezultatul negativ al unui test de sarcina facut corect, este cel adevarat? (Menstruatia continua sa imi intarzie)

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Daca ai luat pastila de a doua zi, esti 100% protejata. Stai fara grija. Pastila deregleaza menstruatia. Este normal.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, rezultatul testului facut in aceste conditii este corect.

| Omulmister410fete a răspuns:

Nu pot spune ca am fost însărcinat, am făcut și eu teste și am ieșit negativ, dar menstruație nu am deci contact me florinovidiu23 am o sora cu care am avut relații sălbatice și iti poate povesti ea