| Andrei199114 a întrebat:

Dupa ce am facut sex, mi s-a umflat pielea de la penis....este ceva normal?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal, dar cum nu spui ce fel de sex ai facut, nu avem de unde sa stim daca ai vreo boala cu transmitere sexuala sau nu.

Vad in istoricul intrebarilor tale ca tu ai tot la 3-4 luni intrebari despre sensibilitatea penisului dupa sex, ceea ce ma duce cu gandul ca tu ai deja o infectie (sau boala) netrata de multa vreme.

Ti-as recomnada sa mergi la un cabinet de boli DERMATO_VENERICE, ca sa faci investigatii medicale, odata ce nu trece de mai bine de 1 an.

https://www.tpu.ro/utilizator/sfmu/intrebari/1/

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sexul a cam fost pe uscat, fara preludiu. Ea nu era umedă.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ai luat candida mergi la urologie sa te consulte, ce simptome ai durere mincarime?

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu chiar. Poate fi de la igiena precara, lipsa prezervativului sau de la o infectie etc. Daca observi si mancarimi sau alte simptome, mergi la medic.

| Sistemulxxl a răspuns:

Ai o boala venerica.

| cossiecosmin a răspuns:

Din simptomele menționate de ține rezumă faptul că ai introdus ceea ce poporul numește kanamicină și/sau acid hialuronic.