| anonim_9560 a întrebat:

Dupa inceperea vietii sexuale pe care am inceput-o curand himenul care s-a rupt imi atarna iar dupa un timp s-a mai micit dar tot acolo a ramas. Din ce cauza imi atarna? am fost la ginecolog dar am uitat sa intreb din ce cauza imi atarna.Ma puteti ajuta? Multumesc

4 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Nu cred ca ai vreo problema. ktaloasa are dreptate. Stai linijtita.

| danco a răspuns:

Se pare ca esti japita

| Ktaloasa a răspuns:

Daca era vreo problema iti spunea el. Nu astepta sa il intrebi tuwinking

| anonim_9560 explică:

Dar stiu ca nu e problema! dar nu stiu dc numai mie imi atarna?