| AlexSalutir a întrebat:

Dupa propria voastra experienta, ce produs imi puteti recomanda pentru o erectie de lunga durata?
Ce experienta ati avut?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Masturbare inainte de sex, mai mult usturoi, vorbesc serios un studiu a dovedit ca usturoiul, ceapa fac erectia mai lunga, nu e romantic stiu, http://www.bioelemente.ro/mentine-te-tanar-dhea.html
http://www.mensfitness.com/......-healthier si vitamina e, esti barbat baga culturism si cardio

| Violleta2022 a răspuns:

Atata de tanar si pierzi erectia asa rapid?
Ciudat, noi suntem oameni de peste 50 de ani, dar inca nu ne plangem de asa ceva!
Poate-i cazul sa mergi la medic sa vezi de ce ai probleme de erectie.
Poate ceea ce consumi iti omoara erectiile... ia vezi tu ce bei sau manaci aiurea!

| Nemessys a răspuns:

Mia Khalifa! Doar 3000 de dolari pe ora.

| Eduard196 a răspuns:

Eu iti recomand sa mananci o perioada si de ce nu sa mananci mereu de acum inainte cate o jumatate de borcan de grau incoltit. Asta ti-o spun din proprie experienta